Bağlama Büyüsü için Medyum Aslan’ı Tercih Edin

Tarih: 06 Ocak 2018 Cts 0:32 | Bu yazı 1.227 kez okundu.

Bilindiği üzere medyum denilince aklımıza ilk gelen şeyler genellikle fal bakan, geleceği gören, büyücü aynı zaman kafamız da kötü düşünceler düşünmemizi sağlayan kişiler gelmektedir. Medyum kelimesi aslında Fransız kelimesidir fakat kökeni ise Latince den gelmektedir. Türkçemizde ki kelime anlamı fal bakan ve büyücü olarak bilinmektedir.

Medyumlar hakkın da söylenen olumlu ya da olumsuz birçok söyleyiş bulunmaktadır. Günümüz de her bir birey altıncı hissini kullanma yeteneğine sahiptir. Fakat medyumluk ise bu hislerin ne derece ne kadar kullanıldığı ile alakalıdır. Ruh Bilimcilerinin yaptığı açıklamaya göre Medyum işi ile uğraşan bir birey gelecekten haber alamazlar ya da bilgi edinemezlerdir şeklinde olmuştur. Medyumların asıl yaptıkları iş aslında yaşadığımız dünya ile eterik dünya arasında oluşturulan bir iletişim bağıdır. Bu iletişimi kurmak istediklerin de Trans dediğimiz olayın yaşandığını görürüz. Trans olayı ise Ruhun beden den ayrılıp beyninizin düşündüğü kişi, nesne vb. şeylere daha çok yoğunlaşması için yaptıkları bir yoldur. Bunun üzerine ulaştıkları telepatik iletişim düşünülen kişi ya da nesnenin sakladıkları ya da bilinmeyenleri keşfetmektedir.

Ayrıca ruh bilimcilerin bir diğer yaptığı açıklama da ise medyumluk yeteneğine sahip olan bir birey hüner sahibi değildir, kişi bu yeteneğini asla çıkarları ve kötü amaçları için kullanmamalıdır şeklinde olmuştur. Medyum işi ile uğraşan insanların kullandıklar iki tip yöntem vardır. Bunlar fiziksel medyumluk ve zihinsel medyumluk olup ikiye ayrılmaktadır. Zihinsel medyumlukta kişi ruhlar ile iletişime geçip aradaki bilgi alışverişini sağlamak için kullanılan bir yöntemdir. Fiziksel medyumluk ise tamamen paranormal bir şekilde bağ kuran kişilerdir. Bilimciler bu yeteneğe sahip kişilere özel yetenek sahibi demişlerdir. Günümüz de bir çok kaliteli ve kalitesiz, dolandırıcı medyum bulunmaktadır. Eğer siz de bir medyum arayışı içindeyseniz Medyumaslan.com sitesine girip detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.