Bartosz Góralewicz Digitalzone18’de!

Tarih: 05 Ekim 2018 Cum 11:32 | Bu yazı 1.171 kez okundu.

2018 yılının ekim ayında 6.’sı düzenlenecek olan Digitalzone18 dünya misafirlerini yine Türkiye’de ağırlıyor. Doğu Avrupa’nın en büyük SEO etkinliği olan bu organizasyonu her zaman olduğu gibi yine Zeo Agency düzenliyor. 18-19 Ekim tarihlerinde Radisson Blu Hotel – Şişli’de gerçekleşecek olan organizasyona dünya çapında pek çok SEO ismi katılacak. SEO’ya meraklı olan, pazarlama da bir adım daha ileri giderek markasının bilinirliğini artırmak isteyen herkesin davetli olduğu bu etkinlik iki gün boyunca sayısız isim ağırlamayı planlıyor. Bu isimlerden biri ise Bartosz Gôralewich!

Bartosz Goralewicz, 2018 European Search Ödüllerinde “Avrupa’nın En İyi SEO Ajansı” ödülünü kazanan Elephate’in kurucu ortaklarından biridir. Elephate, müşteriler için cesur SEO kampanyalarıyla, SEO deneyleri ve vaka çalışmalarıyla, SEO sektöründe yeni yollar açmaya inanan bir ajans. Bartosz; büyük, uluslararası yapıların derin teknik optimizasyonu üzerinde çalışan oldukça uzmanlaşmış teknik SEO uzmanlarının bulunduğu ekibini yönetiyor. Teknik SEO Bartosz’un sadece işi değil, aynı zamanda en büyük tutkularından biri ve bu yüzden kendisiyle hemfikir SEO ilgilileri ile kendi heyecanını paylaşmak üzere dünyayı dolaşarak birçok uluslararası etkinliğe konuşmacı olarak katılıyor. Bu yıl ise Zeo Agency bünyesinde İstanbul’da gerçekleşecek Dijitalzone18 etkinliğinde konuşmacı olarak yerini alacak.

‘’İleri Seviye Teknik SEO Stratejileri” başlıklı konuşması ile katılımcılarla buluşmayı hedefleyen Bartosz Gôralewich, kendi kişisel başarılarından da yola çıkarak hedeflerine nasıl ulaştığı konusunda da bilgilendirmelerde bulunacak. 19 Ekim’de etkinliğin ikinci günü 10:00-10:40 saatleri arasında sahnede yerini alacak olan ünlü SEO uzmanı web site organik trafiği SEO ile artırmanın yollarından da bahsedecek.

Dijital çağının getirilerini kendi işletmeleri açısından en doğru şekilde kullanmak isteyen kişiler SEO hakkında güncel ve yararlı bilgileri bu alanda gerçekleştirilen Digitalzone etkinliklerine katılarak rahatça elde edebilirler. SEO denildiğinde zaman hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada akla gelen isim olan Zeo Agency bu alanda en kapsamı etkinliği 18-19 Ekim tarihlerinde simültane tercüman eşliğinde gerçekleştirecek. Digitalzone18 etkinliği ile ilgili detaylı bilgilere Zeo Agency web sitesi üzerinden edinebilirsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında bir yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!

    1. Gayyet başarılı bir organisasyondu. Seo konusunda ve dişital pazarlamadaki bilgilendirici konuşmaları ve aralardaki sohbetler güzeldi. Google arama konusunda daha çok şey öğrenmemiz gerektiğini anladım burada.

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.