Ben iddaa oynadığımda neden kazanamıyorum acaba?

Tarih: 03 Ağustos 2012 Cum 2:44 | Bu yazı 8.261 kez okundu.

Son bir haftadır özellikle parasal anlamda sıkışık olmamdan dolayı elimdeki paranın yarısı ile iddaa oynamak istedim. Hani belki tutarda parayı katlarım ve bu sorunumu gideririm diye düşündüm. Bu düşünce yaklaşık bir hafta boyunca devam etti. Derler ya “yenilen pehlivan güreşe doymaz” o misal işte. Ha bugün kazanırım ha yarın kazanırım diye diye tam bir hafta boyunca aralıksız kupon yaptım. Sürekli kupon yapmamın sebebi de olimpiyat oyunları, uefa avrupa ligi, şampiyonlar ligi ön eleme maçları vs. hepsinin bir araya gelmesi ve maçların gözüme inanılmaz banko gelmesinden kaynaklanıyor. Ama işler istediğim gibi gitmedi tabii.

İnternet üzerinden oynadığım için, misli gibi büyük bahis sitelerinin “en çok oynanan maçlar”, “banko maçlar” , “daha önceden kazanan üyelerin oynadığı maçlar” gibi birçok bölümü bulunuyor. Bu bölümlerden hareket ederek de az çok bilgi sahibi olup az da şansınız varsa büyük oranda yaptığınız kupondan para kazanabiliyorsunuz. Ben, misli hesabımın bulunmasından dolayı oradan oynuyorum ve şu ana kadarda ödemelerde bir sıkıntı yaşamadım, yaşayanı da görmedim. Her neyse konumuz misli’nin güvenilirliğini tartışmak değil…

28 temmuz ile 1 ağustos arasında yaptığım kuponlardan bir görüntü vereceğim şimdi sizlere…

Gördüğünüz üzere neredeyse her gün en az 2 kupon yapmışım ancak hiçbirinde kazanamamışım.

Kuponlar için toplam ödediğim rakam: 38 TL

Kuponlardan kazanılan rakam: 0 TL

Kazanmak için hırs yapmak, hep diğer oyunda kazanmak isteği insanı bu noktalara getiriyor. Paranızı kaybettikten sonra diyorsunuz ki “lan zaten kazanacağım para 38 lirayı geçmeyecekti ki? neden bu kadar para harcadın 1 haftada?” Şu an çok mantıklı geliyor bu söylediğim söz. Ama gel gelelim oynarken o kadar tatlı geliyordu ki, kolay para kazanma hırsı insanın gözünü kör ediyordu sanırım.

Ha şunu da eklemek istiyorum. Buraya koyduğum resimdeki zararım beni hiç ama hiç etkilemiyor. İnternet üzerinden yaptığım alışverişlerden aldığım komisyon veya reklamcılık bilgim sayesinde bunu çok rahat çıkarabiliyorum. Ama gel gelelim bugünde bloğumda mallığıma yer vermek istedim.

Siz siz olun, benim gibi paranızı çarçur etmeyin.

Kategori: Kişisel
facebook Twitter friendfeed
Etiketler: ,
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında bir yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. Sesli sohbet

   Valla bende oynadım kazanamıyorum şansızlıkmı kısmetmi anlamadım.

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.