Beşiktaş’a 5 Futbolcudan Büyük Şok

Tarih: 05 Nisan 2020 Paz 15:05 | Bu yazı 416 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’in geleceği için çalışmalarını sürdürüyor. Süper Lig’in geleceği açısından 10 senaryo hazırlayıp en uygun olanını belirleyecek. 5 Haziran tarihinde ise yeniden perdeyi açmayı planlayan Türkiye Futbol Federasyonu, UEFA’nın 3 Ağustos için bitiş tavsiyesine göre ligi Yerlibahis sonlandıracak.

Beşiktaş’ın İndirim İsteği

Korona virüs salgını her alanı etkilediği gibi futbol ekonomisini de büyük bozguna uğrattı. Bu nedenle mali krizden çıkmak için çeşitli yollara başvuran Beşiktaş, yabancı oyuncular ile görüşerek indirim isteyecek. Sözleşmesi devam eden yabancı oyuncularla görüşme kararı alan siyah beyazlı takım indirim isteyecek ancak ikinci hamlesini de gündemde tutmaya Sultanbet devam ediyor.

5 Futbolcunun Olumsuz Yanıtı

Çıkan haberlere göre şimdiye kadar görüştüğü sözleşmesi devam eden yabancı oyunculardan maaş indirimi konusunda olumsuz yanıt aldı. Domagoj Vida, KevinN’Koudou, Jeremain Lens, AdemLjajic ve Victor Ruiz gibi isimlerle yollarını ayırmayı düşünecek.

Ucuz ve Yetenekli Oyuncular

Siyah beyazlı takım, yüksek ücret alan futbolcular ile görüşmeleri sonunda olumlu yanıt alamazsa yollarını ayırmayı planlıyor. Bu doğrultuda yeni dönem için takıma ucuz, yetenekli ve de genç futbolcular dahil etmek Betbaba isteyecek.

Sözleşme Güncelleme Düşüncesi

Yönetimin isteği ise bütçeyi 30 milyon Euro altına çekmekti. İlk etapta ise Ljajic, Vida ve Lens ile görüşmek için masaya oturmayı planlıyor. Görüşmeler doğrultusunda ya sözleşmeler güncellenecek ya da oyunculardan teklif getirmeleri istenecek. Takımdan ayrılmak isteyenler içinse bir zorluk çıkartmayacak.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.