Beşiktaş’ta sakatlık şoku!

Tarih: 25 Haziran 2020 Per 23:44 | Bu yazı 451 kez okundu.

Beşiktaş, AdemLjajic ve JeremainLens’in antrenman sırasında sakatlanarak, tedavilerine başlandığını açıkladı.

Beşiktaş, AdemLjajic ve JeremainLens’in antrenman sırasında sakatlanarak, tedavilerine başlandığını açıkladı.

Beşiktaş’a iki isimden kötü haber geldi. Siyah-beyazlılarda AdemLjajic ve JeremainLens’in antrenman sırasında sağ uyluk arka adelesinden sakatlandığı ve tedavisine başlandığı aktarıldı. Beşiktaş’tan konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“İttifak Holding Konyaspor maçına hazırlanan futbol takımımızda antrenman sırasında sağ uyluk arka adelesi burkulan AdemLjajic ile sağ uyluk arka adelesinde ağrı hisseden JeremainLens’in Acıbadem Hastanesi’nde gerçekleştirilen MR görüntülemeleri sonucu Adem Ljajic’de ATFL ve CFL sprain, JeremainLens’tesemitendinosus (grade1) strain tespit edilmiştir.

AdemLjajic ile JeremainLens’in tedavilerine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.”

Piabet Tedavilerine başlanan Ljajic ve Lens’in Süper Lig’in 29. haftasında yarın oynanacak Konyaspor müsabakasında forma giyemeyecek.

 

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.