Boru Tipi Havalı Yatak Çeşitleri

Tarih: 23 Kasım 2018 Cum 21:01 | Bu yazı 979 kez okundu.

Kaliteli bir üretim hattından geçen ve farklı özellikleri ile hastaların güven içerisinde dinlenmelerine olanak tanıyan boru tipi havalı yatak çeşitleri, sağlık açısından büyük bir öneme sahiptir. Özel tasarımı sayesinde sunduğu esneklik hastanın vücudu ile yatak arasında damarlarının sıkışmasına engel olmaktadır. Böylece kan dolaşımı tam istenilen düzeyde devam edebilir ve alınan besinler farklı organlara güven içerisinde ulaştırılabilir. Aynı zamanda hava ventilasyonu ile çalıştığından dolayı bu yataklar hastanın serinlemesine de olanak vermektedir. Nitekim günün büyük bir çoğunluğunu yatarak geçirmek zorunda olan hastalar adına bu serinletme özelliği büyük bir önem taşımaktadır. Aşırı ısınma ve terlemeyi de önlerken, hastanın istediği kadar hareket etmesi ile yataklar ayrıca vücut yapısına tam olarak uyum sağlamaktadır.

Boru tipi havalı yatak rahatlığı

Hastanın vücut yapısını tam olarak almak suretiyle uzun bir süre yatılsa dahi, herhangi bir morarıklık ya da acı ve ağrı yaşatmaz. Bu yüzden günümüz boru tipi havalı yatak çeşitleri çok fazla tercih edilmektedir. Kolay bir şekilde kısa süre içerisinde şişirilerek monte edilebilen bu havalı yatak çeşitleri, boru tipi sayesinde vücut yapısını en iyi şekilde korumaktadır. Antibakteriyel bir özellik altında üretimden geçen bu ürünler, hastanın sürekli olarak hijyenik bir ortam içerisinde iyileşme sürecini geçirmesine fırsat vermektedir. Birbiriyle bağlantılı 19 farklı hava hücresinden oluşan bu yataklar, hastalar bütün gün yatsa dahi en ufak bir rahatsızlık hissettirmeden güven içerisinde dinleme şansı sunmaktadır.

Portatif yapısı ile boru tipi havalı yataklar

Özellikle kaliteli tasarımı sayesinde portatif bir yapısı bulunduğundan dolayı boru tipi havalı hasta yatağı modelleri, yerleştirilen yerin tüm şeklini anında almaktadır. Bu sayede farklı hasta yataklarının üzerine yerleştirilebilir ya da değişik noktalarda da kullanılabilir. Çok fazla ağır olmayan ve kısa süre içerisinde hazır hale getirilen bu yataklar, böylece her yerde kolaylıkla değerlendirme şansı vermektedir. Tamamen kaliteli bir yapı ile üretimleri gerçekleştirilen boru tipi havalı yataklar, çok uygun fiyatlar ile temin edilebilir. Bu kaliteli yataklara sahip olmak için hemen site üzerinden iletişim kurulabilir ve çok uygun fiyatlarla sipariş verilebilir.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.