Bu şarkı tutar: Burak King – Yanıyoruz

Tarih: 10 Ocak 2018 Çar 0:14 | Bu yazı 2.037 kez okundu.

ILS Vision bünyesi altındaki çoğu YouTuber’ı takip ediyorum bu aralar. Oldukça kaliteli işler ortaya çıkaran bir grup desek yanlış olmaz. Burak King’in ise ILS Vision ile çalıştığını sonradan öğrendim ama cidden güzel şarkılar çıkarıyormuş. Geç oldu ama sürekli dinler olduk. Her gün dozumuzu almadan yapamıyoruz.

Burak King’i bu şarkısıyla tanıyanınız pek yoktur sanıyorum. Çoğunuz “Koştum Hekime” şarkısıyla tanıyorsunuzdur. Eğer hiç tanımıyorsanız ve dinlemediyseniz bu yazımı okudukça tanıdıysanız mutlaka şarkılarını dinlemenizi tavsiye ederim. İşinde oldukça başarılı.

Son zamanlarda saçma sapan YouTube’u işgal eden diss videolarından gına gelmişti. İlaç gibi geldi. Özellikle 0:55-1:15 arasını dinlemenizi tavsiye ederim. (dığğrıtt ritmi çok hoş)

Kategori: Müzik Kutum
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 9 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. Cihangir

   arabada dinlemelik şarkılar listesine yeni bir şarkı daha ekledim sayenizde 🙂


  2. Serhat Tekin

   Burak King son şarkısında güzel hitler almıştı bu şarkısı da çok ses getirir bence 🙂


  3. Birsen

   İlk şarkıları daha güzeldi. Yeni şarkılar yapmak için kendini zorluyormuş gibi geliyor çünkü ilk şarkıda aldığım tadı diğerlerinde göremiyorum.
   Kötü yorum yapmış gibi görünüyorum fakat tam tersine, beklentimiz yükseldi. Eğer ilk dinlediğimiz şarkısı bu olmuş olsaydı bayıla bayıla dinlerdim:)


  4. merve özyayla

   arabamda sürekli dinliyorum ve arkadaşlarım’da bu şarkıyı istedi bende paylaştım. Yaza damga vuracak eminim.


  5. Demet Karaca

   Tüm Türkiyeye kendini dinletmiş bir şarkıcı ve o şarkısıyla zirve yaptı bence. Şarkıcılar zirve yapınca bir dahaki çalışmaları o zirveyi geçemiyor bu sadece burak için geçerli değil tüm şarkıcılar için geçerlidir. Aslında bu şarkısıda kötü değil ama ilki gibi olmayınca millete kötü gibi geliyor.


  6. Varol İhsan

   Bu şarkı bir haftadır dilime dolandı turmak ne kelime yıkılıyor gerçekten :)) Arabada evde sürekli dinliyorum teşekkürler


  7. Aslı

   Şarkı on numara. Birde bu youtube şarkılarını nasıl indirebileceğimi bilmiyorum bu konu hakkında bilgilendirici bir makale yayınlayacak mısınız?


  8. Selim

   Patlar bu şarkı patlar.. Yaz gelsede bir an önce arabada dinlesek. 🙂 Teeşekkürler


  9. Burak Turhan

   Çok kaliteli bir şarkı kesinlikle tutar, bloğunuzu sık sık takip ediyorum çok güzel paylaşımlarınız mevcut teşekkürler 🙂

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.