Dr. Süreyya Şeneldir Burun Estetiği Ameliyatında En İyilerdendir

Tarih: 05 Mayıs 2018 Cts 11:49 | Bu yazı 1.675 kez okundu.

Opt. Dr. Süreyya Şeneldir kişiye özel burun estetiği ameliyatı ile sizlere yeni bir yüz sunuyor. Yeni bir yüz, yeni bir yaşamdır. Burun ameliyatı ile kronik ve yıllardır çektiğiniz burun tıkanıklığı sorununa da çözüm sunulmaktadır. Burun tıkanıklığı size ya da çocuğunuza ciddi rahatsızlık verebilir. Basit gribal hadiselerdeki ya da mevsimsel alerji deki burun tıkanıklığı çoğu kez geçicidir.

Ameliyat Olmadan Önce Dikkat Edilecek Hususlar

Ameliyata karar veren hastalarımız ile hekimlerimiz karşı isteklerini açık bir dille beyan etmelidir. Gerekirse örnek bir resimle istediği burun şeklini göstermelidir hekimine, hasta. Hastanın kararı çok önemlidir. Sonuçta operasyon yapılacak kişinin beğenmesi gerekmektedir. Kişiler genel olarak burnunu her hangi bir kişinin burnuna benzemesini isteyerek te gelse önemli olan kişiye hangi şekildeki burunun uygun olacağı önemlidir. Kadınlar on yedi yaşında, erkekler ise on sekiz yaşından sonra burun estetiği ameliyatı yaptırabilirler. Bir gün sonrasında operasyon geçiren kişi taburcu olmaktadır.

Doktorunuzu Seçerken Özenli Olmalısınız

Ameliyat olacağınız kurumu ve doktorunuzu özenle seçmelisiniz. Bu konuda merkezimiz birinci sınıf hizmet sunmaktadır.Unutmayın istediğiniz burun şekline kavuşmak artık hiçte zor değil. Neden daha iyi bir görünümlü buruna sahip olmak istiyorsanız, neden bekliyorsunuz?  Sağlık probleminiz burun şekil bozukluğu ile ilgiliyse ve ya burun görünümünden memnun değilseniz burun estetiği ameliyatı için beklemeyin. Tıp bu kadar ilerlemişken istediğiniz buruna sahip olmanız çok kısa süren, basit bir operasyonla mümkün olmaktadır.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.