Elektronik Sigaraya Başlayanların Tek Tercihi: Eleaf iJust S

Tarih: 06 Kasım 2018 Sal 13:08 | Bu yazı 939 kez okundu.

Elektronik sigaraların başlangıç kitleri, kullanıcı adaylarının karşısına farklı özelliklerle çıkmaktadır. Yeni bir başlangıç kiti olan ve Eleaf üretimi olan Eleaf iJust S modeli, önceki iJust serisi üretimi kitlerle karşılaştırıldığın zaman, 24.5 mm’lik daha büyük bir çapa yer veriyor. Ayrıca 3000 mAh daha yüksek bir pil kapasitesine sahiptir. Üründeki atomizerin bütün parçaları sökülüp yeniden monte edilebiliyor ve bu da temizlik ve bakım için çok daha fazla kolaylık sağlıyor. E-likit, üst kapağı kolaylıkla kaldırarak yeniden doldurma özelliğiyle birlikte kullanılabildiğinden dolumu da kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ürünü, TR Elektronik Sigara’da bulabilir ve sipariş oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.
Eleaf iJust S Güç Seçenekleri
Yeni ECL 0.18ohm başlık ile kullanıldığı zaman, sizlere güzel bir lezzetle beraber farklı bir vaping deneyimi getirecek olan ürün gümüş renk seçeneğiyle firmanın bünyesinde yer almaktadır. 24.5 mm olan çap, ergonomik bir kullanım için idealdir. Yükseklik değeri de bu ergonomik kullanıma uyum sağlamak adına 139.0 mm olarak belirlenmiştir. 3000 mAh olan pil kapasitesi, standart bir kullanımla birlikte 1-2 günlük ve bazen 3 günlük kullanıma kadar yer verebiliyor. 4 mL e-likit kapasitesiyle birlikte 0.15 Ohm ve 3.5 Ohm değerine yer veriliyor. Gümüş renk seçeneğiyle birlikte site üzerinde sipariş verebilirsiniz. Eğer farklı renk seçeneklerine ulaşmak istiyorsanız, site ile irtibata geçerek bu isteğinizi belirtebilirsiniz ve ürünün farklı renk seçeneklerinin sizler için temin edilmesine imkan tanıyabilirsiniz. Göz kamaştırıcı tasarımıyla birlikte son derece kullanışlı bir başlangıç kiti olarak iJust S modeli sizlerle uygun fiyatlarla buluşmaktadır.
Eleaf iJust S Konfigürasyonu
Eleaf markasının üretimi ve iJust serisinin yeni ürünü olan S modeli, 0.3 Ohm başlıkla ve bir atomizerle birlikte satıştadır. 0.5 Ohm ile 0.18 Ohm olan başlıklar da kutu içeriğine dahil edilmektedir. Kolay ve hızlı şarj etme özellikleri taşıyan USB kabloyu istediğiniz bir bağlantı noktasına bağlayarak bataryayı şarj etme imkanınız vardır.
Üründe hava akımını kontrol edebileceğiniz bir kontrol halkasına yer verilmektedir. Böylelikle buharı çekerken istediğiniz kadar hava akımını sağlayabilmeniz ürün ile söz konusu olabilmektedir. Site bünyesinde bu kutu içeriği özellikleriyle bulabildiğiniz ürün, son derece başarılı ve beğenilen ürünler arasındadır. Site üzerinde sıkça satılan ve müşterilerin beğeniyle kullandığı ürünler arasında üst sıralardadır ve pil gücünün yanı sıra, kaliteli yapısıyla da diğer pek çok marka ve model tasarımın da bir adım önüne çıkmaktadır.
Eleaf iJust S Kolay Kullanım
Sigara içiminde elektronik sigara tercih etmek istiyorsanız, ürünün sizler için başarılı bir tasarım olduğunu belirtebiliriz. Tr elektronik sigara sitesinin ürünleri arasında yer alan bu ürün, son derece yüksek buhar çıkışına yer verdiğinden, tercih edilen bir ürün seçeneği olmaktadır. Sitenin stokları arasında bulunan ve tavsiye edilen bu ürün, kolay kullanımıyla ve elinize uyum sağlayan yapısıyla başlangıç elektronik sigara modelleri arasında iyi bir tercih olabilmektedir. Avucunuza rahat bir şekilde oturan yapısı, ergonomik tasarımdan kaynaklanmaktadır ve kullanımda rahatlığı ön plana çıkarmaktadır.
139.0 mm olan uzunluk, ele rahatça oturan ergonomik yapıya bir hayli uyumludur. Atomizeri etkinleştirebilmek için yapmanız gereken tek şey, cihaz üzerinde yer alan düğmeyi basılı tutmak olacaktır. Ayrıca pili aktive etmek ve devre dışı bırakmak da bu düğme aracılığıyla sağlanabiliyor. 5 defa olarak art arda basacağınız düğme, atomizeri ve pili aktive edecek kolay kullanıma yer vermektedir.
Çift devre korumasının kullanımı kolaydır. Ayrıca ürünün parçaları kolaylıkla yerinden çıkarılıp yine tekrar geri kolaylıkla monte edilebildiğinden, tak ve çıkar kullanımlara en iyi çözümü sunar. Pili kolay bir şarjla USB girişinden doldurabilme şansınız vardır. Bu giriş cihazın arka kısmında yer alıyor ve bilgisayar veya adaptör girişiyle birlikte şarj etmeniz mümkün olabiliyor.
Üründe yeni nesil atomizer coil kullanıldığından, lezzetli ve hoş bir içim sağlanabiliyor. Bu, giriş deliklerinin tekrardan tasarlanmasıyla mümkün olabilmiş bir özelliktir. Ayrıca pratik likit dolumuyla kullanabildiğiniz ürünü, maksimum %90 seviyesine kadar doldurup kullanabiliyorsunuz. Ürün, indirimli fiyat avantajlarıyla ve tam bir paket içeriğiyle sitenin satış seçeneklerinde yer almaktadır. Sitenin marka ve modeller bölümünden kitler kategorisine girdiğiniz zaman, Eleaf markasını işaretledikten sonra filtreleme yaparsanız, ürün hemen karşınıza çıkacaktır.
Kolay Arama, Hızlı Siparişler
Eleaf üretimi ürünleri bulabildiğiniz gibi, diğer markaların elektronik sigara ürünlerini de satışta online mağaza aracılığıyla bulabilirsiniz. En iyi ürün seçeneklerinin bir araya getirildiği site, onlarca markada yüzlerce ürünü sizlere sunabilmektedir. Bu sayede, farklı ürünlere farklı kategoriler ve en iyi fiyatlarla ulaşma şansınız olabiliyor. Bütün ürünlerde iade ve değişim hizmetlerinden yararlanabildiğiniz gibi, satış desteğinden sonra teknik servis desteği sağlama imkanınız da olabiliyor.
Site, garantili satışlarıyla sizlere %100 orijinallikte ürünleri sağlamak adına hizmet vermektedir. Online mağazaya trelektroniksigara.net adresiyle ulaşmak ve siparişle birlikte destek birimine de bağlanarak yardım talep etmek, firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önemle birlikte bu kadar kolaydır.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.