Emre Akbaba: “her oyuncunun büyük takımda oynama hayali vardır”

Tarih: 03 Haziran 2018 Paz 19:45 | Bu yazı 1.056 kez okundu.

A milli Futbol takımı İran ile 28 Mayıs’ta oynayacakları özel karşılaşma öncesinde hazırlıklarına devam ederken, takımın önemli isimlerinden olan Emre Akbaba, basın mensupları ile bir araya gelerek bazı açıklamalar yaptı. Akbaba, “Sezon arasında gidebilirdim ama başkan gitme sezon sonunda bir şeyler yaparız dedi bende kaldım. Sezonun sonu geldi olacakları hep beraber göreceğiz. Tabi ki her oyuncunun büyük takımda oynama hayali vardır” ifadelerini kullandı.

Aytemiz Alanyaspor ile beraber ligde hedefledikleri yere geldiklerini belirten Emre Akbaba, “Alanyaspor’la iyi bir sezon geçirdik ve hedeflerimizi gerçekleştirdik. Daha yüksek hedeflerimiz olabilirdi ama sezon içerisinde  bazı sıkıntılar yaşandı ve sonuçta mutlu sona ulaşabildik. Küme de kalmış olmakta bizim adımıza bir başarıydı. Benim içinde oldukça iyi bir sezondu. Takımıma güzel katkılar sağladığımı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

 “Hazırlık karşılaşmaları takımın birbirini tanıması için çok önemli”

Milli takımla beraber 3 hazırlık maçlarının olduğunu söyleyen Emre Akbaba, “3 tane hazırlık maçı oynayacağız. Rakiplerimiz Dünya kupasına katılacak olan takımlar. Onlar maçlarda motive olacaklar ve bizim içinde ciddi bir sınav olacak. Biz de genç ve yeni oyunculardan oluşan bir kadroya sahibiz. Birbirimize alışma süreci geçiriyoruz. Birbirimizi daha iyi tanımamız adına bu maçlar çok önemli” ifadelerini kullandı.

“Sadece Mesut hoca ile görüştüm”

Sonra Emre Akbaba kendisine yöneltilen Mircea Lucescu ve Mesut Bakkal ile gelecek için bir görüşme yapıp yapmadığı sorusuna, “Öyle bir görüşmemiz olmadı. Mesut hoca ile görüştüğümüzde ‘Sen gidersen destekerlim, ama kalmandan da memnun olurum’ dedi. Sadece onunla görüştüm ve bu cevabı verdi” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Haziran ayının ortasında başlıcak olan 2018 Dünya Kupası ile ilgili tüm bilgileri http://www.dunyakupasi2018.info/ ve http://dunyakupasimaclari.net/ siteleri üzerinde bulabilirsiniz.

 

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.