Emre Belezoğlu’dan Balotelli Vetosu

Tarih: 16 Haziran 2020 Sal 18:55 | Bu yazı 490 kez okundu.

Son iki sezon beklentilere yanıt veremeyen Fenerbahçe’de gündem transferdir. Sarı lacivertlilere her gün çeşitli futbolcular öneriliyor. Fenerbahçe’ye son olarak İtalyan forvet Mario Balotelli’yi öneren menajerler, 29 yaşındaki golcünün gelmeye hazır olduğunu ifade ettiler. Sportif direktör görevini üstlenmeye hazırlanan Emre Belezoğlu ise Balotelli’ye soğuk bakıyor.Bahisçiler için iddaci giriş sayfası, kaliteli ve güvenilir hizmetiyle ön plana çıkmayı başaran sitede kazanmaya başlamanın ilk adımı oluyor.

Transfer Çalışmaları Başladı

Resmi transfer döneminin açılmasına az bir süre kala, takımlar transfer listelerini hazırlamaya başladılar. Ayrıca, manejeler de boş durmuyor ve kulüplerimize futbolcular öneriyorlar. Transfer çalışmalarına başlayan Fenerbahçe’ye menajerler Balotelli’yi önerdiler.

Balotelli Gündemden Düşmüyor

İsmi, her dönem Türk takımlarıyla anılan Balotelli, yine gündemdeki yerini koruyor. Galatasaray ve Beşiktaş’la birlikte konuşulan futbolcu, menajerler tarafından Fernerbahçe’ye önerildi. İtalyan futbolcu ülkesinde Brescia forması giyiyordu. Kulübüyle sözleşmesini feshederek boşa çıktı.

Balotelli İçin İstenen Ücret 3 Milyon Euro

Brescia ile sözleşmesini fesheden oyuncunun bu nedenle bonservis ücreti bulunmuyor. Menajerler, golcünün 3 milyon Euro maaşla 3 yıllık imza atmaya hazır olduğunu söylüyorlar.

Emre Balotelli’yi İstemiyor

Sarı lacivertli yönetim, Balotelli ile alakalı bu teklifi, gelecek sezon sportif direktör olarak görev yapacak, Emre Belezoğlu’na iletti. Emre Belezoğlu’nun ise 29 yaşındaki oyuncunun, gittiği tüm takımlarda sorun çıkardığını bu nedenle asla diyerek transferini istemediği öğrenildi.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.