Erkek Giyim Tavsiyeleri

Tarih: 29 Ocak 2020 Çar 20:38 | Bu yazı 777 kez okundu.

Bulunacakları ortamlara göre erkek giyim tavsiyeleri ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bazı maddelere uymanız ve dikkatli hareket etmeniz neticesinde giyimlerinizle ön plana çıkmayı başarabilirsiniz. Şık olmak için hangi markaları ve modelleri tercih etmeniz gerektiğine bir türlü karar veremiyorsanız, bu yazımız sayesinde giyim tavsiyelerini elde edebileceksiniz.

Erkeklerin her ortamda şık olmaları için marka takıntılarından vazgeçmeleri gerektiğini vurguluyoruz. Gerek ülkemizde, gerekse yurt dışında pek çok erkek kombinlerine baktığınızda, markalarından daha çok beden, kalite ve renk seçimleriyle ön plana çıkmakta olduklarını görebilirsiniz. Buna göre sizler de beğeneceğiniz modelleri kombinlerken tarzınızı ön planda tutmayı ihmal etmemelisiniz.

Üzerinde yalnızca ünlü giyim markalarının isimlerini taşıyan üst giyimleri tercih ederseniz, bu sizi büyük bir hataya sürükleyecektir. Reklam yapmaktan çok, tarz giyinmeye önem vermelisiniz. Böylelikle kendi tarzınızı ortaya koyabilir ve üzerinizde şık duran, vücut ölçülerinizle uyumlu her türlü ürüne önem verebilirsiniz.

Modaya Ayak Uydurmayın, Kendi Modanızı Seçin

İnternette yapacağınız kombin araştırmalarında, sosyal medya veya çeşitli bloglarda paylaşılan erkek giyim kombinlerinde modayı takip etmek yerine, kendi modanızı seçmeyi tercih edebilirsiniz. Böylece başkalarına özenmekten ziyade, kendinize uyan renkleri ve tonları ön plana çıkarabilirsiniz. Böylelikle kendi modanızı hazırlamak için önemli adımlardan birisini atmış olacaksınız.

Aynı Renk Giyimden Uzak Durun

İş yaşantınızda veya çevrenizde aynı renk giyinen kişilerle sıkça karşılaşabilirsiniz. Ancak erkek giyim tavsiyeleri ile ilgili yazılarımızda dikkat çektiğimiz üzere, aynı renklerden uzak durarak, farklı renklerle de uyumu yakalayabilirsiniz. Ayakkabı, çorap, kravat iğnesi, mendil gibi aksesuarlarda ve giyim parçalarında birbirinden farklı modelleri ve renkleri tercih etmeniz, çok daha spor görünmenizi sağlayacaktır. Bu sayede kontrast renklerle giyinmeyi başarabilirsiniz. Yeşil bir kazak altına, bordo renklerde bir pantolonu seçmeniz, sizleri çok daha şık gösterecektir.

Vücudunuza Göre Giyinin

Kimseye özenmeden, vücudunuza uygun şekilde giyinmeyi başarabilirsiniz. İtici görünmenizi engelleyecek olan seçimleri böylelikle başarabilirsiniz. Salaş durmayan ve fit görünmenizi sağlayan, vücudunuza göre uygun ölçülerde giyimlerle harika bir uyumu yakalayabilirsiniz. Kombinlerinizde önemli olan ayakkabı seçimlerini giyim parçalarının spor veya klasik olmasına göre farklı şekillerde belirleyebilirsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.