Etiket » zara gold parfüm


Yeni parfümüm: Zara Gold!

Tarih: 21 Haziran 2014 Cts 2:30 | Bu yazı 22.912 kez okundu.

Bu zamana kadar sayısız parfüm değiştirmişimdir. Armani Code, Lacoste, Diesel ve Caldion gibi sayısız parfüm kullanmışımdır. Fakat hiçbirinde tam aradığım kokuyu bulamıyordum. Eksik kalan bir şeyler var gibiydi. En sonunda Zara Gold aldım ve bu parfümü kullanmaya başladım. Kokusu gerçekten muhteşem.

Bugün sinema için Ankamall’a gittiğimiz sırada Zara’ya uğrayıp iki kutu Zara Gold parfüm aldım. Tanesi 20 liradan toplamda 40 lira ödeyip çıktım. İlk incelemeyi hemen sevgilimin eline sıkarak test ettim. Biraz şekerimsi ve albenisi olan kokuya sahip. Mutlaka alıp denemeniz gerek. Sokaklarda veya internette satılan replika yani yan sanayi parfümleri bu zamana kadar bende denerdim fakat bu çok başka. Orijinal bir parfüme 20 lira vermek çok olmasa gerek değil mi? Ürünün kutusu parfüme göre biraz büyük duruyor ama her gün üstümüze üç kez sıksak uzun süre yetecektir.

Kullandığım eski parfümlerin nasıl koktuğunu merak edenler olabilirler. Hemen söyleyeyim. Armani Code orta düzey kokusu var fakat çok sıradışılık aramayın bu kokuda. Burnu gıdıklayan bir kokusu yok açıkçası. Lacoste gerçekten mükemmel bir kokuydu. Bende yeşil kabı olanı vardı. Çok hafif ve yaz ayları için ideal bir kokusu, parfümü bitirene kadar kullanmaya itti beni. Diesel ise tam bir erkek kokusu. Ağır bir kokusu var ama kalıcı. Ben sıktığımda üstümden gitmezdi kokusu. Caldion ise ilk kullandığım parfümdü ve severek kullanırdım fakat kokusunu hatırlamıyorum. Armani Code tarzı bir şeydi ama. O yüzden tekrardan almamıştım.

Bakalım Zara Gold uzun zaman kendinde tutabilecek mi beni?…