Evkur Yeni Malatyaspor yola Erol Bulut ile devam edecek

Tarih: 03 Haziran 2018 Paz 19:46 | Bu yazı 975 kez okundu.

Evkur Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, geçtiğimiz sezon ve gelecek sezon hakkında değerlendirmeler yaptı. Teknik Direktör Erol Bulut ile gelecek sezonda çalışacaklarını ifade eden Ravı, üst seviyede ki birkaç oyuncu transferinde takımın genel kimyasını değiştirmek istemediklerini söyledi.

Evkur Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, gelecek seoznda da teknik direktör Erol Bulut çalışacaklarını belirtti. Geride kalan sezona güzel bir başlangıç yapamadıklarının altını çizen Ali Ravcı, “Bu sezon süper ligde geçirdiğimiz ilk sezondu. Bizi nelerin beklediğini bizde bilmiyorduk. Sezonun başında çok oyuncu transferi yaptık. Yabancı sınırı14 olan bir ligde alt ligden gelen oyuncularımıza yükü veremezdik. Takımın yüzde 80’i yein oyunculardı ve Ertuğrul hoca ile güzel bir başlangıç tapamadık. İşler güzel gitmediği için hocamızı değiştirdik ve ligi biraz daha iyi tanımaya başladık. Aslında ilk hedefimiz başladığımız ligde geriye düşmemekti ve bunu başardık.  Lig boyunca küme düşme hattına bile girmedik. Bu rahatlıkla ligi kapattık. Bizim adımıza keyifli bir sezonu geride bıraktık. Hem oyuncularımızın sahada ki performanslarıyla hem de oynadığımız oyunla Süper lige renk kattığımızı düşünüyorum. Oyuncularımızın karakterlerinden ve yürekliliklerinden dolayı onlarla gurur duyuyorum. Sezonu güzel bir şekilde kapattık” ifadelerini kullandı.

“Erol Bulut ile devam”

Gelecek sezonda da Süper ligde olacak olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Ravcı, “Erol Bulut’un kulüple 1 yıllık daha sözleşmesi var. Eğer bir sıkıntı yaşanmazsa hocamızla yola devam edeceğiz. Her iki taraf için de negatif bir durum söz konusu değil. Yaş olarak da Erol Hoca ile yakınız ve bu keyifli bir birliktelik veriyor. Anlaşabildiğimiz genç teknik isimlerden. İnşallah onunla çalışmaya devam ederiz” dedi.

Yaklaşan 2018 Dünya Kupası maçları hakkındaki tüm bilgileri http://2018dunyakupasi.net/ ve http://2018dunyakupasi.info/ siteleri üzerinde bulabilirsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.