Galatasaray NEF ve Fenerbahçe Beko 91-75

Tarih: 21 Kasım 2021 Paz 0:14 | Bu yazı 306 kez okundu.

Cevat Soydaş Basketbol Turnuvasında Galatasaray NEF ve Fenerbahçe Beko ile karşı karşıya gelmiştir. TOFAŞ spor Salonu’nda oynanmıştır. Müsabaka sonucunda Galatasaray 91-75 ile üstünlük kazanmayı elde etmiştir.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı ve Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, Cevat Soydaş Turnuvası sırasında karşı karşıya gelerek maç sırasında gerekli performanslar gösterilmiştir. Yeni sezon için büyün takımlar oldukça iyi şekilde hazırlıklarını tamamlamışlardır. Özellikle de sarı kırmızılı takım sezona iyi bir giriş yaparak Fenerbahçe Beko takımını 92-75 yenmeyi başarmıştır. betpastakip

Gaziantep Baksetbol 68-77 Galatasaray Nef

  1. cevat Soydaş Basketbol turnuvası sırasında üçüncü gün ikinci maçında Galatasaray Nef ve Gaziantep Basketbol karşı karşıya gelmiştir. Galatasaray Nef, TOFAŞ Spor Salonu içerisinde oynanan mücadele de 77-68 kazanarak grubunu ikinci sırada tamamlamayı başarmıştır.

TOFAŞ Spor Salonunda karşılaşmaya iyi başlayan Gaziantep Basketbol ilk çeyreği 19-16 bitirmiştir. Daha sonrasında ikinci periyotta daha baskılı oynayan Galatasaray skor üstünlüğünü ele geçirmeyi başarmıştır. Soyunma odasına da 39-37 ile gitmişlerdir.

Üçüncü çeyrek sırasında iyi oyununu sürdüren sarı kırmızılı ekip periyot sonunda farklı rakamlara ulaşmaya başlamıştır. Son çeyrek içerisinde de 77-68 ile maçı galip bitirmeyi başarmıştır. Bu skor ile birlikte Galatasaray Nef takımı grubu ikinci tamamlayarak devam etmektedir. Gaziantep Basketbol ise üçüncü olmuştur. Oldukça çekişmeli bir sezonun sizleri beklediğini söylemek mümkün olacaktır.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.