Gebze Diş Kliniği İle Sağlıklı Gülüşler

Tarih: 21 Mart 2021 Paz 1:08 | Bu yazı 668 kez okundu.

2017 yılında kurulmuş olup, 2019 yılında kadrosunu daha güçlü hale getirmiştir. Ağız ve diş sağlığı hizmetleri ile Gebze diş kliniği ön plandadır. Güler yüzlü hizmeti sayesinde klinikten memnun bir şekilde ayrılırsınız.

Beyaz Gülüşler İçin

Dişlerinizin rengi beyaza yakın ise lazer tipi beyazlatma sizin için uygun olacaktır. Eğer dişleriniz sigara gibi alışkanlıklar nedeni ile sararmış ise kombine beyazlatma uygulanır. Muayene sırasında size uygun diş beyazlatma tedavisi uygulanacaktır.

Kombine Beyazlatma Nedir?

Klinikte Gebze diş kliniği uygulanan bu yöntem daha sonra yerini ev tipi beyazlatmaya bırakır. 2-3 gün ev tipi beyazlatma işlemi ile devam edilir.

Diş Beyazlatma İşleminden Sonra Nelere Dikkat Edilir?

İlk 2 hafta çay, kahve gibi renk veren ya da kola gibi asit özelliği olan içeceklerden uzak durmak gerekir. Bu içeceklerden uzak durulmaz ise eğer beyazlatma işlemi erkenden sona erecektir.

Diş Beyazlatma Zararları Varmı?

Az miktArda dahi olsa dişlerin hassasiyet kazanmasına sebep olabilir. Bu etki ise normal kabul edilir. 24 ya da 48 içerisinde bu etkinin gitmesi gerekir.

Diş Neden Renklenir?

Fizyolojik renklenme

Bebeklikte antibiyotik kullanım olması

Hamilelikte antibiyotik kullanımı

Kanal tedavisine bağlı olabilir

Çay, sigara gibi maddelerden olabilir.

İmplant İle Sağlıklı Dişler

Dişlerin kaybolması ile birlikte estetik ve geri dönüşümü sağlamak için yapılır. Çene kemiğine uygun vidalar tercih edilir. Daha sonra implantların üzerine protez yapılarak işlem tamamlanır.

İmplant Sonrası Sorun Yaşanır mı?

Cerrahi işlem olduğu için Gebzedişkliniği ve hekim önerisine uymanız tavsiye edilir. Bu uygulamalar her diş tedavi sonrası uyması gerekenlerdir. Birkaç saat yemek yememek, ağız içini temiz tutmak gibi.

Porselen Lamina İle Gülümseme

Sağlıklı ve güzel gülüşler için Gebze diş kliniği tarafından işlem yapılır. Şekil bozuklukları, diş arası boşluklar için tercih edilir. Dişlere aşındırma yapmadan ölçü alınır ve diş oluşturulur. Güçlü ve özel yapıştırıcılar sayesinde ön yüzeylere yapıştırılır.

Tedavi sırasında anestezi yapılmaz. 4 ile 5 gün içerisinde laminalar hazır olur. İplik koparmak ve fındık kırmak gibi faaliyetlerde bulunmamak gerekir. Lamina ile dişleriniz de herhangi bir renk değişimi olmaz. Ayrıca her istenilen dişe lamina yapılmaz. Hekiminizin de uygun görmesi gerekir.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.