Gökhan Gönül’ün Yeni Transferi!

Tarih: 06 Aralık 2021 Pts 13:04 | Bu yazı 333 kez okundu.

Bildiğimiz üzere Gökhan Gönül geçen sezonda Fenerbahçe içerisinde oynamıştı. Yeni sezonda da sözleşmesinin bitmesi üzerine, yeni adresinin ne olacağı ile ilgili soru işaretlerini takip ettiğimiz sırada, Gökhan Gönül sevenlerine iyi haber geldi. Gökhan Gönül artık Çaykur Rizespor bünyesinde oynayacak. Transfer adresi, Çaykur Rizespor olarak belirlendi ve net bir şekilde belgelendi.

İki yıllık olarak Çaykur Rizespor bünyesine katılan Gökhan Gönül’ün imzalar atılırken çekilen fotoğrafı ve Çaykur Rizespor’un resmi site üzerinden bu fotoğraf ve haberi paylaşması üzerine transfer haberi de duyurulmuş oldu. Gerekli açıklamaları gayet net bir şekilde yapan kulüp, tecrübeli oyuncunun bünyelerine katıldığını ve bundan dolayı bir hayli mutlu olduklarını belirtti. tipobet

Gökhan Gönül Çaykur Rizespor’da!

Fenerbahçe ile olan sözleşmeleri bitmesinin ardından nereye gideceği ile ilgili soru işaretleri olarak duruyordu. Son gelen haberlerde Gökhan Gönül’ün Çaykur Rizespor bünyesine katıldığı ve bunun da resmi olarak belgelendiği yönünde. Hatta bu bilgilendirmeleri de resmi olarak Çaykur Rizespor’un sitesi duyurdu.

Duyurusunu yaparken de ayrıca Gökhan Gönül’e hoş geldin demeyi ihmal etmeyen kulüp, bir imza töreni düzenlediler ve törene de kulüp başkanı Tahir Kıran katıldı. Fotoğraflarla beraber duyurusu yapılan haber, takımın sevenlerini bir hayli mutlu ederken aynı şekilde Gökhan Gönül hayranları da heyecan ile bekledikleri bu habere karşılık olarak büyük bir mutluluk duydular.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.