Güvenilir Paykasa Satış Sitesi

Tarih: 22 Kasım 2018 Per 13:18 | Bu yazı 875 kez okundu.

PayKasa geleceğin ödeme şekillerinden birisi. Euro olarak içinde barındırdığı para ile özellikle yurtdışı seyahatlerimizin gözdesi olacak gibi. Paykasa içinde barındırdığı Euro miktarını biz TL ile ödeyerek sanal kartımızı oluşturuyoruz. İstediğimiz miktarda ki kartı seçerek müşteri temsilcisine bildirip PayKasa şirketinin IBAN numarasına yani banka hesabına kartın değerini TL olarak yüklüyoruz ve kartımız aktif oluyor o gün içerisinde dahi kullanabiliyorsunuz.

Sanal bir kart olduğu için de fiziksel olarak çalınma olayı bile yok , sadece size verilen 16 haneli pin kodunuzu ve kartın arkasında bulunan 3 haneli güvenlik kodunuzu 3.şahıslarla paylaşmamanız yeterli olacaktır.

Kredi kartlarımızın fiziksel olarak çalınması veya hackerlar tarafından ele geçirilmesi durumunda binlerce miktar borçta kalma durumu yaşayabiliyoruz. Sanal Kartlar sayesinde artık bu durum söz konusu değil. Kartın içinde ki tutar tamamen harcandığı zaman kart kendini iptal ediyor eğer içinde bir miktar paranız kaldıysa bu parayı ister ATM aracığı ile nakit olarak isterseniz de anlaşmalı olduğunuz banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

PayKasa vb. kartları kullanırken dikkat etmeniz gereken tek güvenlik pin kodunuzu 3.şahıslarla paylaşmayın ve bilmediğiniz sitelere kart bilginizi girmeyin.

PayKasayı kullanmak için kimlik bilgilerinize gerek yok. Sadece Ad ve Soyadınız yeterlidir.

Böylece firmaların kimlik bilginizi çalma durumunu da sıfıra indirmiş bulunuyorsunuz. Alabileceğiniz kart değerlerini sıralayalım;

€10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları resmi PayKasa bayilerinden satın alabilirsiniz.

Fiyatlar Euro bazından değerlendirdiği için Euro kurunun düşüp artmasıyla PayKasa Kart fiyatları da bu Euro kuruna doğru orantılı bir biçimde hareket etmektedir.

Sanal Kart kullananların bir çoğu kredi kartı olmayanlar ve 18 yaş altında ki arkadaşlarımızdan oluşuyor. Sizde çocuğunuza bir ön ödemeli kart alarak onu sevindirebilir ayrıca kart ön ödemeli olduğu için fazla kullanımdan da kaçınmış olursunuz. Kartlar ile alışveriş yapmanın konforunu özellikle çok sevdikleri bilgisayar oyunlarında ki ücretli şeyleri bütçesine uygun şekilde açma isteğini yaşamaları ve gerçekleştirmeli lazım.

Sizde hemen şuan da bir kart sahibi olabilir kendinizi ve aile bireylerinizi konfora ulaştırabilirsiniz.

KAYNAK : https://www.paykwik.org/paykasa/

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.