İpTv Premium Paketleri

Tarih: 03 Kasım 2018 Cts 15:06 | Bu yazı 1.286 kez okundu.

İptv bilindiği gibi internet üzerinden televizyon izlenmesine olanak sağlayan bir tür teknolojik sistem olarak kendisini göstermiştir. Bu sistemde ne kadar iyi bir internet bağlantısına sahipseniz o kadar kaliteli ve hatta HD formatta film, dizi ya da program izlemek mümkün olacaktır. Bu sistemden faydalanmak isteyen insanların ise birbirinden özelliklerde satışa sunulmuş olan İptv paketlerinden birini satın almaları ve üyelik oluşturmaları gerekmektedir. Bu paketlerden biri de İptv Premium paketidir.  Peki İptv premium paketinin diğer paketlerden farkı ne? İptv premium paketini kullanmanın ne gibi avantajları vardır? Öncelikle her türlü internet sisteminde olduğu gibi İptv’de de bir sunucu içerisinde dizi ya da filmler barındırılmaktadır.

Bu nedenle toplamda 300 kişilik kapasiteye sahip olan bir sunucudan toplamda 200 kişiye yayın gönderilebilmektedir. Bu normal üyelik sistemi kapsamında yapılan bir uygulamadır. Normal üyelik paketi satın alanların da herhangi bir donma ve kasma problemi yaşamaması açısından böyle uygulamalara yer verilmesi İptv’yi daha da popüler ve tercih edilir kılmıştır. Bu bağlamda premium paketlerin avantajları ise çok daha farklı olacaktır. HD İptv izlemek isteyen kitle genellikle premium paket satın alımı gerçekleştirir. Bu paketin bilinen en büyük avantajı ise 300 kişilik kapasitesi olan bir sunucuda sadece 100 kişiye yayın veriliyor olmasıdır. Böylece izleme kalitesi daha da artmaktadır. Yani 4k dizi ya da film izlemek isteyen kitlenin büyük bir kısmı premium paketleri tercih etmektedir.

İp tv premium paketi satın alanların yayın esnasında oluşabilecek herhangi bir problem ile karşı karşıya gelmesi mümkün değildir. Bu nedenle de dizilerini, filmlerini ya da bir programı daha kaliteli, 4K formatında izlemek isteyenlerin premium paketlerinden birini alması çok daha doğru olacaktır.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.