İyi Çamaşır Makinesi Servisi Nasıl Seçilir?

Tarih: 14 Nisan 2018 Cts 20:20 | Bu yazı 1.013 kez okundu.

Çamaşır makinelerinin geliştirilmesiyle birlikte evde elde çamaşır yıkama derdi tamamen geride kaldı. Uzun zamanlar harcanan, çok fazla su tüketimine yol açan ancak sonucunda da iyi bir verimlilik elde edilemeyen elde yıkama dönemini sona erdiren çamaşır makinesi teknolojileri, dünyanın her yerinde son derece yaygın şekilde kullanılıyor. İleri nesil teknolojilere sahip olan modelleri ile insanların bu konudaki her türlü ihtiyaçlarına yönelik olarak fonksiyonlara sahip olan farklı çamaşır makinesi modelleri günümüzde piyasada kendisine yer buluyor . Acıbadem  Arçelik Servisi merkezi ise bu çamaşır makinesi alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, en yeni modellerdeki sorunlarda dahi kullanıcılara profesyonel ve aynı zamanda da hızlı servis hizmetleri sunuyor.

Güncel çamaşır makinesi teknolojisini yakından takip etmesi ile hem altyapı açısından hem de personel deneyimi açısından hazırlıklı olan Koşuyolu Arçelik Servisi merkezi, kendisine gelen tüm çamaşır makinesi arıza bildirimlerine hızlı ve etkin yanıtlar verebilme potansiyeli taşıyor. Çamaşır makinesinin arızalanması durumunda gerekli olan onarım müdahaleleri başta olmak üzere tüm kurulum ve bakım hizmeti ihtiyaçlarına kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik hizmetleri sunmayı hedefleyen hizmet anlayışı ile bölge genelinde uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Çamaşır makinelerinin mevcut teknolojisini yakından tanıyan ve bu güncel gelişmelere ilişkin olarak düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiren uzman personelleri ile gerekli olan müdahaleleri yerinde gerçekleştirerek, olası zaman kayıplarının da önlenebilmesini sağlıyor.

Çamaşır makinesindeki mekanik ya da elektriksel parçalar ve ürünler ile ilgili olarak yedek parça ve gerekli malzemeler konusunda donatılmış olan gezici servis araçları ile gün boyunca bölge genelinde her an müdahale için hazır durumda bulunan Bostancı Arçelik Servisi merkezinin uzman personelleri, tüm bildirimlere kısa sürede yanıt verebiliyor. Teknik donanım açısından hazırlıklı olmaları sayesinde de yapılan çamaşır makinesi arıza tespit çalışmaları sonucunda tespit edilen tüm arızalara ilişkin olarak yerinde hızlı müdahaleler gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle çok komplike parçalar haricinde parça gelmesinin beklenmesi ya da cihazın servis merkezine getirilmesi gibi zaman kaybına neden olabilecek son derece gereksiz hizmet kalitesini düşürebilecek durumların engellenmesini sağlıyor.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.