İzledim: Kaçma Birader

Tarih: 03 Ağustos 2016 Çar 12:10 | Bu yazı 2.170 kez okundu.

Aslında bakarsanız uzun zamandır böyle tarzda film izlediğimi ve bu kadar güldüğümü pek hatırlamıyorum. Yozgat’ı konu alan bir filmin bu kadar eğlenceli ve komik olması ayrıca güzel. Filmi izlemeye ilk başlamanızdan son anına kadar her dakikası komedi kokan bir film olmuş.

Yazıyı yazmadan önce bilgiyi görüneyim diye Google üzerinden gidip filmin özelliklerine baktım. Kimler oynamış, nerelerde çekilmiş gibi sorulara cevap bulmaya çalıştım ama bu sefer konu film incelemesi gibi olacak. Film sitesinde bile bu tarz yerleri okumadığımızı düşünürsek yazmam pek mantıklı gelmedi. Bilgim var ve filmin her bokunu biliyorum tarzında da size yaklaşmıyorum açıkçası. Neyse bu kadar içimi döktüğüm yeter. Bir paragrafı yine boşa harcadık.

Filmde görebileceğiniz 2-3 tane tanıdık yüz var diyeceğim ama dizilerle aranız varsa bir çoğunu tanıyacaksınızdır. Çoğunu tanımazsınız dersem olmaz şimdi. Yerli komedi tarzında yapıldığı için herkesin anlayacağı espriler yapılmış. Fakat ben sinemada izlemedim bu filmi. Sinemaya çok gitme durumum da yok şuan. İnternette tavsiye üzerine izlediğim bir film. Ama izlediğime asla pişman olmadım diyebilirim. Eğer internette izleyecekseniz mutlaka sansürsüz olarak ve çocuklarınızdan uzak izleyin. Aile ile izlenmeye bile uygun olduğunu pek düşünmüyorum.

Ek olarak Recep İvedik serilerini de izleyen biri olarak bu film neden hala tutmamış anlamış değilim. Günde sayısız site ve blog geziyorum ama hiçbirinde bu film ile ilgili yorum, fragman veya bilgi göremedim.  Ama adamlar yapmış yani. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Yazımı sonuna kadar okuduysanız mutlaka bir merak oluşmuştur içinizde. O yüzden buraya fragmanını bırakayım ki en azından 2 dakikanızı ayırıp izleyin. Fragmanı beğenen filme aşık olur sanırım.

facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 8 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. Kadın

   Güzel ve eğlenceli bir film gayet izlenebilir.


  2. Gülşen KARACA

   Valla açıkçası bu filmin fragmanını gördükten sonra fragman filmi derler ya öyle olduğunu düşünmüştüm ama senin yorumunu gördükten sonra izlemeye karar verdim. Akşam ilk işim bu filmi izlemek olacak teşekkür ederim..


  3. Besleniyo

   Benim de beğendiğim bir film tavsiye ederim.


  4. film izle

   Bazı sahnelerde sıkılsakta genel olarak komik bir filmdi. Hele İstanbuldaki maceraları mükemmeldi 😀


  5. Yangın Kapısı

   İzlenebilecek güzel bri filim teşekkür ederim. Çok beyendim..


  6. Polatlı Evden Eve Nakliyat

   Daha filmi izlemek nasip olmadı ama bu konudan sonra ben filmi izlerim. Akşam izleyim bari :).


  7. video sitesi

   Nadolu komedisi sevenler için gerçekten süper bir film bazı sahneleri efsane heleki o okulda kızla kahga sahnesi herkese tavsiye ederim 🙂


  8. Çoşkun Sigortacılık

   Filmi izlemiştim, gayet başarılı ve güzel.

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.