Kadınlar tuvaleti mesaisi!

Tarih: 28 Ocak 2013 Pts 0:41 | Bu yazı 5.155 kez okundu.

Ne zamandır bu konu aklımda ama bir türlü vakit bulup bloğuma yazamamıştım bu durumu. Büyük alışveriş merkezlerinde hep gördüğümüz şeydir aslında bu durum.

Çiftler alışveriş merkezinde gezerken birden kızın tuvalete gideceği tutar ve tuvaleti aramaya başlarsın. Bulduktan sonra kız girer ve bir bakarsın yan tarafında erkekler tuvaleti vardır. Hemen içinden “zaman geçer, bende girip elimi falan yıkayayım” dersin. İçeri girersin. Tabi o anda çişini, bokunu yeni yapıp da çıkan insanlar bir bir musluğa gelir ne hikmetse. Hafif ekşimsi bok kokusu ile birlikte hemen bir lavabo kapma yarışına girersin. “Amına kodumun pislikleri, bana da bırakın bir lavabo demek istersin” içinden. Ama sonunda boş bir tane lavabo bulursun ve o lavaboya çöreklenip, ellerin pismiş dercesine başlarsın yıkamaya… Elini yıkarsın ve çıkarsın artık tuvaletten. Sen zaman geçti zannedersin ama en fazla 1-2 dakika ya olmuştur ya da olmamıştır. Ayrıca o iğrenç kokudan da sıyrılmışsındır. Artık seni daha zor bir görev bekliyordur. O da nedir biliyor musun? Kız arkadaşının tuvaletten çıkmasını beklemek…

Aslında tüm olay buradan sonra başlıyor. Bayanlar tuvalette bu kadar dakika ne yapar hiçbir zaman aklım almadı benim. Sıçarken oturup tuvalet fayanslarını saysan daha az vakit alacak gibi geliyor bana. Ama olayda bayanın tuvaletten geç çıkması dert değil tabii ki. Buna hepimiz alışığız değil mi? Asıl komedi, eşlerini kapıda bekleyen erkekler, eşler, sevgililer…

Geçen gün bizde gittik bir alışveriş merkezine.. Aynı olayı yaşadık. Girdi lavaboya çıkmak bilmiyor vicdansız. Tuvaletin önünde en az 7-8 erkek bekliyoruz. Bazıları uzun süredir bekliyor olacak ki artık birbirlerini keser hale gelmiş ibneler. Ben beklerken bana da bakıyorlardı ama “ne bakıyorsun amk” bakışı atıyordum.  Bazıları var “senin ki sıçıyor mu?” bakışı atıyordu. Herkes farklı psikolojide valla o kapının önünde. Bir an biri çıkıp “beyler şu çocuğun sevgilisi içeride saatlerdir sıçıyor ahahaha” diye şakayla karışık bir şey söylese yerin dibine girersin. “Senin ki sıçmıyor sanki yavşak” desen de etkilemez yani. Adam yerinde vurguyu yapmıştır bir kere. “Hadi lan gel artık aktif sıçıcı” dersin içinden ama gelmez hatunun. Geldiğinde de “ne kadar zamanda sıçıyorsun kızım sen? saatten haberin var mı?” demek istersin içinden ama diyemezsin. Desem “sen sıçmıyorsun sanki” diyecek biliyorum. Hiç laf salatası kurmaya gerek yok. Sonu kavgaya, tartışmaya vs. yerlere gider, gereksiz yani.

Her neyse satın takipçim. Bu yazımı okuduysan az biraz akıllanmışsındır umarım. Aman diyeyim kadınlar tuvaletinin önünde bekleme. Bekliyorsan da can sıkıntısından birilerini kesecek hale gelme. Çok zor valla çooookk..

Kategori: Kişisel
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 4 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. tuvalet tıkanıklığı

   ah şu kadınlar tuvalette ne kadar zaman harcarlar çıldırtırlar erkekleri, okadar zaman kaybederizki beklerken insan sinirlenmemek için zor tutuyor kendini.


  2. Kadın Sağlığı

   Sağlık konusu önemli bir konu karşı cins ile iyi ileişime geçip ona göre hareket etmeli, diğer yandan kadınların lavaboda moda ruj mesayisi var tabi orası da buluşmanın tuzu biberi 🙂


  3. tuvalet tıkanıklığı açma

   kadınların zaten bir evden çıkarken birde tuvaletlerde zaman harcarlar. Erkeklerde mecbur bekler haliyle. Yolunda ölmek demek budur belkide 🙂


  4. Ahmet Sarıbelli

   Bence en büyük sorun totonuza o sizden önce sıçmış olan kişinin suyunun sıçraması 🙂 o sırada ölmek istiyor insan. Bunun çözümü basit ama oturmadan hemen önce bir adet tuvalet kagıdını suyun üstüne bırakmak sonra rahat rahat devam edebilirsiniz.

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.