Kaliteli Baskı Hizmeti Önerisi

Tarih: 20 Mart 2018 Sal 14:14 | Bu yazı 1.537 kez okundu.

Ulusal kahramanımız ve önderimiz Atatürk’ün posterlerinin her yere asılabilmesi için uygun büyüklükte, kalite baskılı, sağlam ve uygun fiyatlı olanlar şüphesiz tercih edilecektir. Firmamız bünyesinde değişik boyutlarda ve önderimizin değişik görüntülerinde hazırlanmış, sağlam posterlerini bulabilirsiniz. Atatürk posteri var olan ürün koleksiyonumuz içinde, tablo kalitesinde, 100X150 cm. boyutlarından başlayarak ve 900X1200 cm. ölçülerine dek büyüyerek yer almaktadır. Aynı zamanda Atatürk’ün sizin istediğiniz bir görüntüsünü de poster boyutlarında hazırlayabiliriz. Toptan ve perakende satış olasılığı da vardır.

Değişik Pozlarda Posterler

Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün resmi ve sivil giyimli pozlarından oluşmuş posterlerinin yanında alüminyum çerçeveli Atatürk posterleri de beğenilerinize sunulmuştur. Bu ürün A4 kağıt boyutlarında hazırlanmış olup birinci sınıf raşel kumaştan yapılmıştır. Katlandığında hiçbir Atatürk posteri ürünümüz kırışma yapmaz.

Size Özel Baskılar

Bu pozlarından başka önderimizin sizin seçtiğiniz görüntülerini de digital baskılı bayrak olarak hazırlayabiliriz. Ölçüler sizin istediğiniz boyutta olacaktır. Bütün ürünlerimizin alt ve üst kısımlarına kulp konmuştur. Size özel baskılı Atatürk posterleri için www.baskiseli.com adresi hizmetinizdedir.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.