Katarlı Ekip Belhanda İçin İstanbul’da

Tarih: 16 Haziran 2020 Sal 18:55 | Bu yazı 530 kez okundu.

Yeni sezon transfer çalışmaları için Belhanda’nın satışından gelecek parayı bekleyen Galatasaray’a müjde geldi. Önümüzdeki sezon için Faslı futbolcuyu kadrosunda görmek istemediğini belirten Fatih Terim’in açıklamalarından sonra birçok ekip Belhanda için devreye girmişti. Bu futbolcu için ilk ciddi adımın ise Katardan geldiği bildirildi. Belhanda ve Galatasaray ile görüşmek üzere İstanbul’a gelen Katarlıların ne kadar transfer bedeli önerecekleri merak ediliyor.

Belhanda’dan Transfer Açıklaması

Son dönemde adının transfer haberleriyle anılması sonrası açıklamalarda bulunan Faslı futbolcu transfer işlerini menajerine bıraktığını açıkladı. Şu anda sadece 3 yılını geçirdiği Galatasaray ile şampiyonluk yaşamak istediğini dile getiren Belhanda futbola odaklandığını belirtti.

Belhandanın Menajerinden Transferdeki Son Durum

Uzun yıllardır Belhanda’nın FIFA menajerliğini yapan Fatih İlek transferdeki son durumun ne olduğu hakkında Radyospor’a önemli açıklamalarda bulundu. Şu anda herhangi bir resmi teklifin olmadığını ama kısa sürede çok şeyin değişeceğini dile getiren İlek katarlılarında İstanbul’da olduğunu doğruladı. Katarlıların teklif için son hazırladıklarını belirten Fatih İlek birkaç gün içinde resmi teklifin geleceğini ve transferin yüksek oranda netleşeceğini iddaci söyledi.

Galatasaray Belhanda’nın Satış Bedelini Belirledi

Belhanda için 3 yıl öncesinde bir yatırım yapan Galatasaray transfer yapabilmek için Belhanda’nın transferinden 5 milyon Euro gelir elde etmek istiyor. Bu konuda da açıklamalar yapan Fatih İlek Katarlıların Belhanda için Galatasaray’a hayır diyemeyecekleri bir teklif sunacaklarını düşündüğünü belirtti.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.