Kombi Elektrik Almasına Rağmen Çalışmıyorsa Ne Yapılmalı?

Tarih: 19 Aralık 2018 Çar 12:50 | Bu yazı 1.150 kez okundu.

İklimlendirme teknolojileri sayesinde artık ısıtma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile çok yüksek maliyetler harcamak zorunda kalınmıyor. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ de de hızla yaygınlaşan doğalgaz altyapısı ile oldukça yoğun şekilde kullanılmaya başlanarak, her evde ısınma maliyetlerini önemli oranda düşüren kombi teknolojisi ile birlikte ısınmak hem ekonomik hem de kolay bir hale geldi. Tek bir düğme ile tüm mekanının her bölümünün ısıtılabilmesine yardımcı olan kombi cihazlarında zaman içerisinde kullanılan yüksek teknolojilerine rağmen çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir. Arızalanmış bir kombide bireysel müdahaleler ile çözüm sağlanabilmesi pek mümkün olmadığı gibi güvenli de olmaz. Bu neden ile de en kısa zaman dilimi içerisinde Sancaktepe Demirdöküm Kombi Servisi merkezi hizmetlerine başvuru gerçekleştirerek, profesyonellerden yardım alınması gerekir.

Kombi teknolojilerine ilişkin olarak bilgi ve deneyim sahibi olan uzman teknikerlerin görevli olduğu Taşdelen Baymak Kombi Servisi hizmetleri ile elektrik almasına rağmen ısıtma fonksiyonunu yerine getirmeyen kombiler ile ilgili olarak arıza çözüm işlemleri yerinde servis müdahaleleri ile sağlanmaktadır. Her zaman bölge genelinde tam teşekküllü gezici servis araçları ile hizmetlerini sürdüren özel kombi servis merkezi tarafından arızaların giderilebilmesi için orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu parçalar ve diğer teknik teçhizat konusunda tam donanımlı olan servis araçları ile yerinde servis müdahaleleri gibi zaman kayıplarını ortadan kaldıran, müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmetleri sunuluyor.

Her zaman yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile maksimum seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen Ariston Kombi Servisi merkezi bünyesinde görev alan tüm teknikerler düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor. Bu şekilde en güncel kombi teknolojilerinin çalışma prensipleri ve tabii ki olası arızaları ile ilgili olarak bilgi sahibi olmaları sağlanıyor. Böylelikle de kombinin teknolojisi ne kadar yeni olursa olsun en kısa zaman dilimleri içerisinde onarım sonrasında da yüksek kalitedeki performanslarda kullanılabilecek şekilde arızasının onarımı sağlanmaktadır. Tüm bu hizmetler için ise 1 yıllık garanti desteği de tüm tüketicilere yönelik olarak sunulmaktadır.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.