Kontör yükleme Firması Nasıl Olunur ve Artıları Nelerdir?

Tarih: 05 Mayıs 2018 Cts 11:49 | Bu yazı 1.273 kez okundu.

2010 yılından beri sektörde olan firmalardan biri olan http://www.kontoryollasana.net sitesi üzerinden güvenli ve en hızlı şekilde kontör yükleme konusunda, toptan kontör ve parça kontör yükleme konusunda hizmet vermektedir. Aynı zamanda, bayilerine yeni bayiler ekleyerek, hızlı ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Bayilik sistemine göre tasarlanmış kolay ve hızlı kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. Turkcell, Avea ve Vodafone gibi operatörlere Parça Kontör yapmaktadır.

Nerelerde kontör yüklemesi yapabilirsiniz?

Gün geçtikçe bayilerine, yeni bayiler ekleyen firma, güvenilir ve hızlı hizmetiyle, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Yeni bayi olarak Parça Kontör hizmetini kullanmak istiyorsanız, öncelikle bayi olarak, üye olmanız gerekmektedir.  En güçlü toptan kontör sitesi olarak kontör yollasana firmamızın bayilik başvurusuna bekleriz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.