Koskoca 5 ay geçti bea!

Tarih: 23 Mayıs 2012 Çar 23:48 | Bu yazı 4.237 kez okundu.

Önceden bloğuma çok farklı yazılar yazardım, eleştiriler yapardım, kızardım, söverdim herşeye… Ama artık farkında olmadan değişiyorum sanırım, bu kız beni değiştiriyor. Bloğuma ondan başka birşey yazmadığımı farkettim bir an… Onunla sevgili olmamızın 5. ayına çoktan girdik bile… Koskoca 5 ay acısıyla-tatlısıyla geçip gitti. Hala o ilk günkü heyecan, içimden hiç eksik olmadı. Cicim ayları geçti ama ben hala kopamadım ondan, vazgeçemedim.

Onca yıldır kafamda kurduğum kız profili, bu kız sanırım. Sözümü dinleyen, küfür etmeyen, fenerbahçeli, hamarat, hanım hanımcık, yalan söylemeyen, annemin gelinim diye bahsettiği… Kısacası benim olan, bana ait olan bir kız…

Kim mi o kız? : PELİNAY

5 ay boyunca neler yaptık neler! Özel olanları buradan anlatmam uygun olmaz sanırım… Ama birlikte vakit çekirip fotoğraflandırdığımız anları paylaşmak istiyorum. Genelini facebook’ta paylaşmış olsakta, bilgisayarda kalmış iğrenç fotoğraflarımızda var içlerinde..

Bazıları silmeye çalışsa da biz mutluluğun resmini çiziyoruz.

Kategori: Kişisel
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 2 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. Kişisel Blog

   hocam merhaba,
   halen beraber misiniz?


  2. Ersin

   Evet, 10 ay önce evlendik. 🙂

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.