Kumaşçı Home Kumaş Sektörüne Yön Veriyor

Tarih: 24 Mayıs 2021 Pts 22:41 | Bu yazı 383 kez okundu.

Geçmişten gelen deneyim tecrübesi ile döşemelik kumaş sektöründe Kumaşçı Home kısa sürede çok yol kat etti.  Günümüzde her geçen gün büyüyen ve gelişen ev tekstilinin habercisi olmaya hazır.

Döşemelik Kumaş sektöründe farklı akımlarda ve her tarza uygun mobilya koltuk ve ev dekorasyon ürünlerinde Kumaşçı Home online yanınızdadır.  İster doğal ister gösterişli ister modern olsun, döşemelik kumaşla ilgili aradığınız her şeyi Kumaşçı Home her yıl farklı kreasyonlar ve koleksiyonlarla genişleyen ürün yelpazesinde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kumaşçı Home, stok programı aracılığıyla dünya çapında hızlı kesim uzunluğu hizmeti verebilir Verilen hizmetlerin en yüksek kalitesinin en önemli belirleyicilerinden biri, tüm siparişlerin anında lojistik desteğidir.

Kumaşçı Home online satış kanalı aracılığı ile ülkenin herhangi bir yerine teslimat en hızlı şekilde sağlanıyor.

Kumaşçı Home Kumaş Sektöründe Online Hizmet Sağlıyor!  

Kumaşçı Home dünyayı çekirdek bir aile olarak görerek ve bu ailenin her ferdine eşit önem vererek iş hayatına başlamıştır. Güvene dayalı bir dayanışmanın parçası olmak isteyen herkesi kucaklar. Dinamik ekibi ve güçlü çözüm ortakları ile motivasyonu yüksek, hedefine doğru ilerlemektedir. Kumaşçı Home bugüne kadar güçlü bir ürün ve hizmet bilinci ile güçlü bir şirket yapısı kurmuş ve bu nedenle sektörde çok önemli bir yere sahiptir.

Ahlaki değerleri modern ihtiyaçlarla birleştirmedeki titizliği nedeniyle kasa yönetimi ile başa çıkma becerisini sürekli geliştirmiştir. Önümüzdeki on yılda en büyük girişimciler arasında olmayı hedefleyerek sektörün gelişmesine olduğu kadar Türkiye ekonomisine de katkı sağlayacaktır. Varlığımıza ve genişlememize katkıda bulunanları minnettarlıkla anıyoruz.

Gelişen Kumaş Sektörü

Kumaşçı Home markası; son derece yenilikçi teknik iplik ve kumaşların geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Bugün ülke çapında gelişmiş ve kaliteli ürünler satmaktadır. Mükemmelliğe ulaşmak için, en yenilikçi teknoloji ve elyaf şirketleriyle yakın çalışma ilişkileri kurmaya devam ediyor.

Pazar ve müşteri odaklı bir şirket olarak, Avrupa ve Avrupalı olmayan parçalar kadar uzun vadeli markalar ve konfeksiyon üreticileri ile ortaklıklara değer verir.  Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve çözümler bulmak için birlikte çalışan Kumaşçı Home tüm dünyaya hizmet verme vizyonuna sahiptir.

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, herkes için daha iyi ve daha sürdürülebilir bir gelecek elde etmenin anahtarıdır. Yoksulluk, eşitsizlik, iklim değişikliği, çevresel bozulma ve barış ve adalet gibi küresel zorluklara karşı duyarlı olan Kumaşçı Home sadece hayatta kalmak için değil, aynı zamanda gelişmek için işbirlikçi ve daha toplum odaklı yollar bulma sorumluluğunu üstleniyor. Çevre dostu firma her geçen gün kumaş sektörüne yön veriyor.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.