Bloğumu açtım sonunda!

Tarih: 24 Nisan 2012 Sal 22:12 | Bu yazı 3.547 kez okundu.

Nihayet siteyi kurup, makale yazımına başladık.

2005 senesinden buyana takıldığım internet dünyasında onlarca site kurup, yönetmişimdir. O zamandan bu zamana, tam 7 sene geçmiş! Dile kolay 7 sene! Şimdi diyeceksiniz ki; “Bu 7 sene içinde o kadar site kurmuşsun. Niye kendine kişisel bir site kurmadın e be yavrucağızım?” Bu soruya cevap vermek için çok düşündüm ama bulamadım. Belki de kendimi düşünmeyen bir insan olduğum içindir. Böyle de piçoz biriyim işte. 20 yaşına geldim ama hala sorumluluk sahibi biri değilim.

Amaaaan neyse iştee. Yıl 2012 ve bloğumu açmış bulunuyorum. Ötesi berisi yok!

Eğer beni takip ederseniz size; dondurma alırım, futbol topu alırım, usb flash bellek alırım gibi vaadlerim yok. Vaadlerimin olmamasının nedeni parasızlık değil, piçlik! Takip edersin ve ya etmezsin ama bil kiiiii bir ömür elim yakandadır!11!1!!

Kategori: Kişisel
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 4 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. beylkidüzü boyacı

   hayırlı olsun darısı bizim başımıza


  2. haberler

   Takip ettiğim nadir bloglardan teşekkürler.


  3. diyetto

   e 3 sene olmuş ama geç olsun güç olmasın, hayırlısı olsun diyelim 🙂


  4. Kemal Kurt

   yazılarınız oldukça samimi ve arkadaşça okuyucuyu yakalama becerisini gösteren önemli bir blogger olacaksınız. Aynen devam

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.