Mim: İzlediğim diziler!

Tarih: 03 Mart 2013 Paz 14:13 | Bu yazı 5.083 kez okundu.

Bu yıl sınava hazırlandığımdan çok fazla televizyona bakma şansım olmuyor. Bugün televizyonda izleyip beğendiğim ve genellikle takip ettiğim dizilerden kısa kısa kesitler yazacağım.

20 Dakika

Aslında konusu itibariyle çok sıra dışı benim için. Saçma sapan aşk dizilerinden bıktığımız anda kurtarıcımız oldu neredeyse. Reklamını çok duymuştum ama gerçekten reklamını yaptıkları kadar varmış. Filmin reytingleri beklenen kadar iyi değil ama insanlar yeni dizi yerine sürekli izledikleri dizilerden kopamadıklarından böyle güzel dizileri kaçırıyorlar. Diziyi izleyip beğenecek çok kişi vardır ama ilgilenip izlemiyorlar bile. Her bölümü ayrı macerası olan bir dizi olduğundan sürekli takip ediyorum.

20-dakika-tu-123441F6

Karadayı

Bu dizinin konusu da çok ilgimi çekiyor. Diğer Türk dizileri gibi olmayan bir yapısı var. Belki de bu filmi birazda mahkemelerle iç içeyseniz daha iyi anlarsınız, yorumlarsınız, merak edersiniz. Diğer türlü sizin için normal dizilerden farkı olmaz. Ama oyuncularıyla ve konusuyla diğer filmleri üçe katlar, beşe böler.

karadayi

Spartacus

Yabancı bir dizi olsa da Türkiye’den hayranı ve takipçisi çok olan bir yapım. Bende bu yapımın yakın takipçisiyim.  Her senenin ilk ayında yeni sezonunu yayınlayan diziyi hiç kaçırmadan izliyorum. 2013 senesi Spartacus için üçüncü sezon oldu. İlk üç sezon arasında hangisi daha iyiydi derseniz, kuşkusuz ilk sezon derim. Dövüşe, eski tarihe ilginiz varsa kaçırmadan izleyeceğiniz bir dizi. Mutlaka izleyin.

spartacus-600x335

Kuzey Güney

İlk çıktığı zamanlar hiç kaçırmadan izlediğim bir diziydi. Konusu da oyuncular kadar başarılı. Çok ünlü isimler rol alıyor ama hakkını da sonuna kadar veriyorlar. Son zamanlarda dersi düşündüğümden ve saati 22.00 alındığından çok fazla izleyemiyorum. Yeni filmleri ön plana çıkarmak için böyle dizileri hep arka plana atıyorlar. Sonra da reyting düştü diye ağlayıp eski saatine getiriyorlar. Bu da öyle olacak gibi…

kuzey-guney

Kategori: Kişisel
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında bir yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. Gökhan

   Bu dizilerin içinde Kuzey Güney ve Karadayı dizisini izliyordum ikisi de harika dizilerdi özellikle Karadayı çok güzeldi

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.