Ofislerde Bu Çaylar Tüketiliyor!

Tarih: 09 Nisan 2019 Sal 17:27 | Bu yazı 917 kez okundu.

İşyerlerinde çay ve kahve sürekli tüketilen iki içecek ve en çok tüketilen içeceklerin hangileri olduğunu, ofislerin hangi marka çayları tercih ettiğini, çay alışverişini nereden yaptığını araştırdık. Bu defa ofisler için çay dosyasını açıyoruz. Belki de sizi şaşırtacak bilgileri de görebilirsiniz. Hemen başlayalım!

Öncelikle ofislerde sadece klasik kuru çay çeşitlerinin tercih edildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bitki çayları da çok fazla tüketiliyor. Poşet çay çeşitlerine de ilgi bir hayli fazla. Her ne kadar genellikle çay makineleri kullanılıyor ve kuru çaylar tercih ediliyor olsa da çaydanlıklarda kullanılan poşet çaylara da ilgi epey fazla!

Marka tercihlerini de inceledik ve ofislerin çay çeşitleri için en çok hangi markaların ürünlerine yöneldiklerini tespit ettik. Çaykur, Lipton, Doğadan ve Doğuş marka çaylar bu araştırmamızdan çıkan sonuç oldu. Bildiğiniz gibi bu markaların her biri oldukça geniş bir ürün çeşidi yelpazesine sahip. Bu nedenle hangi markanın hangi çay çeşidine ilginin daha fazla olduğu konusunda net bir bilgi veremiyoruz. Bitki çayları tahmin edebileceğiniz gibi kış mevsiminde daha fazla tüketiliyor. Ancak ıhlamur ve yeşil çayın yaz aylarında da talep gördüğü bilgisini sizlerle paylaşabiliriz.

Çay alışverişi için en çok tercih edilen ise Avansas internet sitesi oluyor. Online sipariş yöntemi ile çay tedariki elbette tüm işyerleri için son derece avantajlı! Avansas az önce sıraladığımız markaların tüm ürün çeşitlerini satışa sunan ve çay ürün grubu için de gayet makul bir fiyat politikası izleyen bir online alışveriş platformu! Aynı şekilde bitki çayı çeşitleri ya da poşet çay çeşitlerinde de internet sitesi gayet geniş bir seçenek listesi sunuyor. İşyerleri de kendilerine en uygun ürünü cazip fiyat ve cazip ödeme kolaylıkları eşliğinde satın alabiliyor.

Avansas’ın bu kadar talep görmesinin nedeni sadece bu değil. İstanbul içi siparişleri 1 iş gününde kendi araçları ile teslim ediyor. Diğer şehirlerden sipariş verenlere de ücretsiz kargo fırsatı sunuluyor. Ayrıca “stokta yok” sürprizi ile karşılaşmanız mümkün değil çünkü stoklu çalışan bir platform. Tüm bunlar işyerleri için Avansas.com’u çok daha cazip kılıyor.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.