Ortodonti tedavisi hakkında tavsiyeler

Tarih: 30 Ocak 2018 Sal 20:20 | Bu yazı 1.022 kez okundu.

Ortodonti tedavisi yamuk ve eğri dişlerin diş telleri ile düzeltilmesi işlemlerine verilen genel tedavi ismidir. Bu tedavi genelde 12 ay veya 36 ay arasında değişim gösterir tedavi katı bir diyet uygulanması gerekmektedir katı yiyecekler ve katı olan her şeyin yenmesi veya çiğnenmesi yasaktır.
Eğer sizde ortodonti tedavisi yaptırmak istiyorsanız sizlere bazı klinikleri tavsiye edebilirim…
Eğer şişli ve Beşiktaş bölgesinde yer alıyorsanız sizlere Dent b&b kliniğini direkt öneririm hem fiyatları hemde konumu çok güzel bir klinik…Vital fulya bölgesinde yer alan bu klinik en iyi klinikler arasında yer alıyor eğer sizde dişlerinizden menmun değilseniz mutlaka bu klinik ile iletişime geçmelisiniz en azından fiyat teklifi alın. İlk muayene ücretsizdir bilginize sunarız…

Diş Teli Tedavisi

Diş telleri tedavisi (ortodonti) hakkında sizlere bilgi sunmak istiyoruz … Diş teli tedavisi çarpık dişlerinizin metal braketler yardımı ile düzeltilmesine verilen genel tedavi ismidir. Diğer bir adıda ortodonti tedavisidir.

Neden diş teli kullanmanız gerekli?

Ortodontist diş hekimi ; Dişlerinizin yamuk veya çenedeki bozukluklar nedeniyle diş teli tedavisi gereklidir.

Ortodonti tedavisi nedir?

Ortodonti tedavisi genellikle diş teli kullanımını, bazen diş çekimini ve nadir olarak da çene operasyonunu kapsar.

Diş telleri takılırken acı duyulur mu?

Diş telleri takılırken herhangi bir iğne veya kesici delici bir işlem yoktur. Isıtılan plastikler dişinizin üzerine eklenir onun üstünede diş telleri geçirilir. Yaklaşık yarım saatte üst dişlerine teller takılabilir
İlk günde ağrı ve aşırı rahatsızlık hissedebilirsiniz ama ileriki aylarda buna çok alışacaksınız.

SPONSOR LİNK : https://dentbb.com/ortodonti-tedavisi/

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.