Otomatik Kepenk Nedir?

Tarih: 05 Mayıs 2018 Cts 11:49 | Bu yazı 1.495 kez okundu.

Ev ve iş yerleri için güvenlik çok önemli bir unsurdur. Alanınızın sınırını belirleyen ve alanınızı koruyan bir takım önemler almak durumundasınızdır. Bu önlemleri kapı, ferforje, panjur, kepenk gibi ürünlerle sağlayabilirsiniz. Büyük alanlar ve bahçeler için genellikle kapı ve bariyerler, camlar, cam kapılar ve günümüzde sıklıkla kullanılan, evden bahçeye açılan kapılar ya da vitrinler gibi özellikle cam cepheler içinse kepenkler kullanılmaktadır. . Halk arasında farklı birçok isimle anılan, kepenk dediğimiz ürün, basit anlamda dikey olarak çalışan bir kapı türüdür. Edirne otomatik kepenk olarak, bu ürünler için uygun kullanım sunumları hazırlamaktayız. Edirne otomatik kepenk kapsamında sadece Edirne bölgesine özel kullandığımız ekibimizle Edirne otomatik kepenk hizmetini en hızlı ve kusursuz şekilde sizlere sunmaktayız.

Bu kepenkler ve kapılan uzun yıllardır kullanılmakta fakat kullanışı zor ürünler olmaktaydı. Örneğin kepenkler elle açılır kapanır ve ciddi bir kuvvet isterdi. Aynı şekilde evinize geldiğinizde bahçe kapınızı ya da otopark kapınızı, aracınızdan inerek açar, içeriye girer ve tekrar araçtan inerek kapıyı kapatırdınız. İşte Çerkezköy otomatik kepenk  ve otomatik kapılar, bu sıkıntıları ortadan kaldırmak adına üretilmiş ürünlerdir. Otomatik diye adlandırdığımız bu ürünler, küçük bir sistem ile elektronik hale getirilmiş ve kullanımı pratikleştirilmiş ürünlerdir. Çerkezköy otomatik kepenk  diye adlandırdığımız ürün, bir kumanda ya da düğme yardımıyla motora verilen komut sayesinde, mekanizmanın dönmesi ve kepenk panellerinin bu mekanizma üzerine sarılarak ya da bu mekanizma üzerinden sağılarak açılıp kapanma işlemini kolaylıkla yapabilmektedir. Garaj kapısı, fabrika kapısı, dükkan kapısı, vitrin, cam cepheler, ev kapı ve camları gibi alanlarda güvenlik ya da yangın bölme amacıyla kullanılabilen ürünler, her geçen gün teknolojiyle birlikte gelişim sağlamaktadır.

Bunlara ek olarak Tekirdağ otomatik kepenk arayışınıza özel çözümlerde tabiî ki Nice Trakya firmasındadır. Tekirdağ otomatik kepenk hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0282 261 65 67 şirket telefonumuzu ya da 0553 346 52 18 mobil hattımızı arayabilir veya whatsapp dan yazabilirsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.