Özel Electrolux Teknik Servis Hizmetleri

Tarih: 26 Ekim 2021 Sal 9:51 | Bu yazı 360 kez okundu.


Sağlam ve uzun ömürlü çamaşır makinesi dendiğinde akla gelen ilk markalardan olan Electrolux, ülkemizde ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşmaktadır. Dünyada hala kullanılan ve ülkemizde de hak ettiği ilgiyi göremeye devam eden Electrolux’ün ülkemizdeki tek sıkıntısı çok fazla bu markada deneyimli teknik servis firması bulunmamasıdır.

Ama eğer İstanbul’da yaşıyorsanız uzun zamandır Electrolux Servis İstanbul olarak hizmet veren ve bu marka çamaşır makinelerinde oldukça deneyimli ve uzman olan Electrolux Servis Esenyurt firması sizlere hizmet vermektedir. Bu firmaya ulaşmak için ise yapmanız gereken tek şey İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisiyle evinizin açık adresini paylaştıktan sonra çağrı merkezi yetkilisi mümkün olabilen en kısa süre içerisinde sizlere uzman ve deneyimli teknik servis ekibi yönlendirecektir.

Firma sizden çamaşır makinenizi aldıktan özel servis merkezine getirilerek birkaç performans testine sokulur ve arızanın hangi parçadan veya neyden kaynaklandığı tespit edilir. Bu arıza tespitinden sonra o arızayı gidermek için birden fazla çözüm önerisi geliştirilir ve bu çözüm önerileri sizler ile paylaşılır ayrıntılı şekilde anlatılır. Çünkü sizin onayınız alınmadan hiçbir onarım işlemi gerçekleştirilmez.

Ayrıca firma teknik servis ekibine ve temin ettiği parçalara o kadar çok güveniyor ki sizlere bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o parça için garanti vermektedir.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.