Priv Hesap İsimleri

Tarih: 04 Şubat 2020 Sal 22:53 | Bu yazı 2.904 kez okundu.

Instagram üzerinden kullanılan priv hesaplar, genellikle kullanıcıların ikinci hesabı olarak da nitelendirilir. Priv hesaplar genellikle kullanıcıların kendine özgüdür ve normal hesapta paylaşılamayan şaka, komedi ve mizah tarzı paylaşımlar yapılır. Kişisel hesabında bu tür paylaşımlar yapamayan kullanıcılar doğal olarak priv hesaba ihtiyaç duyarken, priv hesapların geneli şaka ve güldüren paylaşımlarla donatılır. Priv hesaplara örnek olarak da Facebook platformunda kurulan söz, edebiyat veya komedi sayfalarını gösterebiliriz. Bu tür sayfalarda kullanıcılar gizlidir ve sayfanın kaç kişi tarafından yönetildiği bilinemez.

Instagram’da kendinize güzel bir priv hesap kurmak istiyorsanız, yaratıcı ve özgün bir isim bulmanız gerekiyor. Priv isimleri kategorisi de komedi, aşk, edebiyat ve daha fazla olarak bölünebiliyor. Bu nedenle isterseniz Instagram kullanıcı adları araştırabilir, isterseniz kendi yaratıcılığınızla da kendinize eşsiz ve doğal bir isim bulabilirsiniz.

Kuracağınız hesabın kullanıcı adı ne kadar ilgi çekici olursa, paylaşımlarınız da o kadar ilgi görecektir. Bu nedenle priv hesap isimleri seçerken dikkatli olmalı, seçici olmalı ve gerçekten tutabilecek bir ad olacağını az çok tahmin etmelisiniz.

Kendi yaratıcılığınız için priv hesap kurmayı düşünüyor ve bir türlü kullanıcı adı bulamıyorsanız, bilgiseyrim.com üzerinden detaylı bilgi alarak ve çeşitli kullanıcı adlarını görerek isterseniz direk kullanabilir, ayrıca bu isimlerden ilham alarak kendi priv hesabınızı da en iyi şekilde oluşturabilirsiniz.

Son zamanlarda açılan hesaplar genellikle komedi ve mizah üzerine olabiliyor. Özellikle bu hesaplardan da örnek verecek olursak ‘’Basurlular, Lafmacun’’ gibi çeşitli komik isimlerden de seçimler yapabilirsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.