Sarıyer Özel Arçelik Beyaz Eşya Servis Noktası

Tarih: 11 Ekim 2021 Pts 23:32 | Bu yazı 361 kez okundu.


Özel Arçelik Servis Sarıyer firmamız yalnızca Sarıyer bölgesinde değil ortak çalışma noktaları ve ortak çağrı merkezi sayesinde farklı bölgelerde de siz değerli ARÇELİK kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. 444 7 856 numaralı telefonları arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sizlere en yakın servis firmamıza yönlendiriyoruz ve ARÇELİK marka beyaz eşyalarınız için hizmet almanız için sizlere yardımcı oluyoruz.

ARÇELİK marka tüm teknolojik ürünleriniz ortak noktalarımız ve çağrı merkezlerimiz sayesinde ele alınıyor ve gerekli yönlendirmeler en kısa sürede yapılıyor. Zaman kaybı yaşamıyorsunuz ve servis hizmeti almak istediğiniz ürünün sorununu bizlere bildiriyorsunuz. Ürün konusunda çok fazla bilgiye sahip değilseniz yalnızca adresinizi bırakmanız yeterliolacaktır.

Profesyonel teknisyenlerimiz kısa sürede sorunu belirleyecek ve çözüm aşamasına geçecektir. Arıza konusunda bilginiz varsa telefon üzerinden destek almanız da mümkündür. Sizlerden ricamız ekiplerimiz gelene kadar hiçbir şekilde arızalı ürünlerinize müdahalede bulunmayınız. Yapılacak en küçük yanlış ürünü daha büyük zarara uğratabilir ve bu da maddi anlamda başınızı daha fazla ağrıtabilir.

Özel Arçelik Servis İstanbul firması ihtiyaç duyduğunuz her an ve sizlere uygun olan her saat sizlerin yanında yer alıyor. ARÇELİK marka ürünlerin yalnızca bakım ya da servis işlemlerinde değil, montaj konusunda da sizlere destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. ARÇELİK özel servis firması güler yüzün ve dürüst servis hizmetlerinin tek adresi olmaya devam ediyor.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.