Şişme Yatağın Teknolojik Olarak Klasik Bir Yataktan Ne Avantajı Vardır?

Tarih: 12 Nisan 2019 Cum 19:11 | Bu yazı 920 kez okundu.

Teknoloji her geçen gün, bizlere hayatımızı kolaylaştıracak ürünler sunmaktadır. Bunlardan biri de farklı kullanım şekilleri ile kolaylık sağlayan şişme yataklar. Eskiye oranlar şimdiki evlerin metrekareleri ve buna bağlı olarak odaları oldukça dar. Hal böyle olunca evinize eşya seçerken zorlanıyor olabilirsiniz. Bu tür durumlarda ise şişme yataklar hem rahatlık hem de alandan kazandırır. Peki şişme yatağın teknolojik olarak klasik bir yataktan ne avantajı vardır?

Şişme yatakları evinizde bulundurmanın bir diğer avantajı ise misafirlerini ağırlamak için uygun olmasıdır. Aynı zamanda, misafirliğe giderken, tatile çıkarken veya kamp zamanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her biri birbirinden farklı modeller olan şişme yatalar, genelde çift kişilik ya da tek kişilik tasarlanmışlardır. Fiyat seçenekleri ise oldukça uygundur.

Şişme yatakların hafifliği yine kullanımı ve taşınma kolaylığı sağlamaktadır. Bunun dışında pratik ve konforlu olan ürünlerdir. Kullanım anında herhangi bir sıkıntıya mahal vermezler ve dayanıklı ürünlerdir. Şişme yataklar, entegre elektrikli pompa ile kolaylıkla şişirilebilmektedir. Belli bir ağırlık kapasitesine sahiptir. Uyumak istediğiniz yatağın yumuşaklığını hava dengesi ile sağlayabilirsiniz. İsterseniz yumuşak isterseniz sert yatakta uyuma şansı verir.

Ürün kullanıldıktan sonra havası indirilir ve katlanıp bir yere konması da avantajdır. Çekmece, dolay ya da herhangi bir alana kolaylıkla sığabilir. Yine fiyatları da uygun olmasından dolayı bütçeyi zorlamaz ve temini kolaydır. Şişme yatağın teknolojik olarak klasik bir yataktan ne avantajı vardır? Konusuna değindikten sonra, şimdi gelelim faydalarına.

Şişme yatak mı satın almak istiyorsunuz ? Ama hangisini seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Sisme-yatak.com size yardımcı olsun !

Şişme Yatak Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Şişme yatakların faydaları nelerdir? Ayrıca Şişme yatağın teknolojik olarak klasik bir yataktan ne avantajı vardır?

 • Bakım yaptırmak konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Kullanımı kolay olduğu gibi hem temizliği hem de bakımı kolaydır.
 • Kapsamlı bir kullanım alanına sahiptir ve kolay temin edilir.
 • Farklı kalitelerde şişme yataklara farklı fiyat seçenekleri ile bütçenize en uygun olanını satın alabilirsiniz.
 • Yine Şişme yatağın teknolojik olarak klasik bir yataktan ne avantajı vardır? dediğimizde, temizlik yaparken itme, çekme gibi belinizi ağrıtacak durumlardan kaçınırsınız.
 • Zeminden yüksek olan şişme yataklarla rahat bir uyku çekebilirsiniz.
 • Genel olarak sert zeminlerde kullanılmasından dolayı her ortamda kullanma avantajı sağlar.
 • Verilen kullanım kılavuzlar ise yanlış kullanımdan kaynaklı sorunları önleyecektir.
 • Farklı renk ve çeşitleri ile her ortamda kullanıma uygundur. İstediğiniz tarz ve renkte seçim yapabilirsiniz.
 • Şişme yataklarda karşılaşabileceğiniz en büyük problem, yatağın delinmesidir. İlk üretim zamanlarında şişme bir yatak delindiğinde bantla ya da herhangi bir yapıştırıcı ile delik kapatılmaya ve kullanılmaya çalışılıyordu. Fakat şimdilerde aldığın yataklarda delinme olursa, deliklerin doldurulmasını sağlayan sıvı verilmektedir.
 • İster tek ister çift kişilik şişme yataklar alabilirsiniz. Kalabalık aileler için oldukça uygundur. Size muazzam bir yer tasarrufu sağlar.
 • Ayrıca iç ve dış mekanlara uygundur.
 • Uyku esnasında konforunuzun sağlanması için farklı bölmelere ayrılmıştır.
 • Şişirme ve açılma süreleri oldukça kısadır. Yine kısa bir sürede havasını indirerek, istediğiniz alanda muhafaza edebilirsiniz.
 • Ayrıca Şişme yatağın teknolojik olarak klasik bir yataktan ne avantajı vardır? dediğimizde, klasik yataklara göre çok daha uygun fiyatlarda olduğundan dolayı bütçe sıkıntısı yaşamazsınız.

Şişme Yatak ve Şişme Ürünler

Yalnızca şişme yatak değil, hayatınızın daha kolay ve konforlu olması için pek çok şişme ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin başında şişme kanepe, şişme sandalye, şişme havuz, şişme spa bulunmaktadır. Ürünler oldukça hafif olduğu gibi, boşa yer kaplamazlar. Yalnızca kullanacağınız zaman kısa sürede şişirmeniz yeterli olacaktır. En başta bir şişme yatağa sahip olduğunuzda ve bu konforu yaşadığınızda bir daha vazgeçemeyeceksiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.