Ucuz Tatil için Tatil.com’un Avantajlarından Faydalanın

Tarih: 31 Ocak 2018 Çar 11:47 | Bu yazı 1.089 kez okundu.

Planlanan tatil için seyahat ve konaklama aşamalarının her ikisini de kapsayan işlemler için Tatil.com’u kullanabilir ve bu sayede hem yurtiçi hem de yurtdışı tatil planlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tatil.com’un müşterilerine sunduğu uygun fiyatlı ve avantajlı seçenekler hem oteller, hem turlar hem de uçak bileti gibi konular için geçerlidir.

Tatil.com ülkemizde çevrimiçi olarak otel rezervasyonu, uçak bileti satışı gibi konularda hizmet veren en güvenilir adres olarak bilinmektedir. Aynı zamanda müşterilerine sunduğu kampanyalar ve fırsatlar ile de sıkça tercih edilen Tatil.com hem yurt içinde hem de yurtdışında ucuz tatil yapmak isteyen kişiler için mutlaka değerlendirilmesi gereken bir alternatiftir. Deniz turizmi, sağlık turizmi, kültür turizmi ve bütün diğer turistik ziyaretleri gerçekleştirmek isteyenlerin avantajlı fiyatlar ve kaliteli seçenekleri değerlendirerek hayallerindeki tatili gerçek ve uygun fiyatlara yapması imkanı Tatil.com müşterileri için mevcuttur.

Müşterilerine bir çok farklı tur seçeneğinin de sunulduğu Tatil.com bu konuda da ülkemizin en başarılı firmasıdır. Uzun yıllardır hizmet vermesinin getirdiği tecrübe ile turlar ve organizasyon ile turları değerlendirmek isteyenlerin de rahatlıkla güvenebileceği bir adrestir. Tatil.com’da sunulan turlar için yapılacak aktivitelerin gün gün, detayları ile birlikte tur sayfasında görüntülenmesi mümkün. Bu sayede kişiler yapacakları tur seçimlerinde gerçekleştirecekleri aktiviteleri öğrenerek süprizlerle karşılaşmadan tatil yapma imkanını da Tatil.com üzerinde bulabilmektedir.

Tatil.com Seyahat Kampanyaları Neler?

Müşterilerine uygun fiyatlı uçak bileti satışı da yapan Tatil.com’un anlaşma gerçekleştirdiği firmalar arasında milli gururumuz Türk Havayolları, Ukrayna International Airlines, flydubai ve Anadolujet yer alıyor. Anadolujet her ne kadar sadece yurtiçi uçuşlar için kullanılabilse de diğer 3 firma da uluslararası anlamda bilinen ve güvenilir seyahat seçenekleri olarak dikkat çekmekte. Zaman zaman kontenjanlı ve kotalı olarak gerçekleştirilen ve oldukça avantajlı bilet fiyatları sunulan Tatil.com’a üye olmak da oldukça avantajlı bir durum. Tatil.com kullanıcıları bu fırsat ve kampanyalardan hızlı bir şekilde haberdar olmak ve avantajları değerlendirebilenler arasına girmeye bu sayede daha da yaklaşabilme imkanına da sahiptir. Ayrıca tatillerini Kıbrıs’a gerçekleştirmek isteyen kişiler için de sunulmuş son derece avantajlı bir çok teklif yine Tatil.com’da yer almaktadır.

Tatil.com’un seyahat alanındaki kampanyalarına ek olarak hem erken rezervasyon gerçekleştirilebilen oteller ve tesisler için hem de bu imkanın bulunmadığı alternatifler için sunduğu seçenekler mevcut. Halihazırda digiturk kullanıcıları, maksimum kart sahipleri ve toyzzshop müşterileri için sunulan avantajlı kampanyalar dönem dönem değişmekte. Türkiye’nin başka sektörlerinde hizmet veren en büyük firmaları ile gerçekleştirilen anlaşmalar çerçevesinde özel fiyatlar ile ucuz tatil ve seyahat imkanı Tatil.com’da bulunuyor.

Tatil.com ve Kıbrıs

Ülkemiz vatandaşlarının kolaylıkla seyahat edebilmelerinin yanında dünyaca bilinen bir tatil lokasyonu olması ile de Kıbrıs’a gitmek isteyenler için Tatil.com özel bir Kıbrıs başlığı oluşturmuştur. Sunulan diğer tatil ve tur seçeneklerine benzer olarak seyahat sürecinden başlayarak Türkiye’nin hem büyük hem de Ordu, Adana, Gaziantep gibi daha küçük şehirlerinde yaşayan kişiler için sunulan Kıbrıs seyahati seçeneklerini değerlendirmek mümkündür.

Bu seçenekler Kıbrıs’ın incisi olan Gazimağusa, Lefkoşa, ve Girne için kullanılabilmelerinin yanında sömestr dönemi için de tercih edilebilecek seçeneklere de yine Kıbrıs başlığı altındaki alt menüden ulaşmak mümkündür. Bu planla yapılacak seyahatlerde dönüş kısmının da değerlendirilmiş olması ile Kıbrıs tercih edecekler için Tatil.com önemli kolaylıklar sunmaktadır.

Tatil.com’un genel olarak belirlediği prensiplerden olan yüksek kalite uygun fiyat politikası Kıbrıs’ı ziyaret etmek isteyen müşteriler için de uygunlanmakta ve sunulan kampanya ve fırsatlar Kıbrıs için de oldukça geniş olmaktadır.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.