Yeni Sezon Çanta Modellerinde Şıklık Yarışı

Tarih: 10 Ekim 2019 Per 17:23 | Bu yazı 983 kez okundu.

Moda rüzgarları bu defa çanta modellerini hedef almış gibi görünüyor.  Modaya ve trendlere göre yenilenen bayan çanta modelleri şıklıkları ile adeta göz kamaştırıyor.  Yeni sezona damga vurmaya hazırlanan en şık çanta modellerine sizler için göz attık ve hangi detayların ön plana çıktığını araştırdık! İşte sonuçlar…

Renk Skalası Genişledi

Yeni sezon çanta tasarımları ilk olarak göze çarpan detay renk seçeneklerinin artık çok daha fazla olmasıdır. Renk skalasının bir hale genişlemiş olması stil sahibi kadınları memnun ediyor. Böylelikle hazırladığınız kombinlerle renk bakımından bütünleşen çanta modellerini bulmakta asla zorlanmayacaksınız. Canlı renklerden pastel tonlara, soft renklerden ara tonlara kadar aklınıza gelebilecek her türlü rengi markaların yeni kreasyonları arasında görebilirsiniz. Kendi çanta koleksiyonunuza yeni renk seçenekleri ilave etmek istiyorsanız şimdi tam zamanı!

Metal Zincirli Askı Detayı

Metal materyaller kullanılarak hazırlanan çanta askıları aslında tasarımlara şıklık kazandırmak adına çok uzun zamandır kullanılıyor.  Ancak yeni sezonda metal zincirli çanta askılarını çok daha fazla görmeye şimdiden hazır olun.  Pratik bir şekilde göz atabileceğiniz bu tasarımlar  daha elegan ve bir o kadar da etkileyici bir görünüm sergiliyor.  Bu nedenle tercihinizi metal zincirli askıya sahip olan çanta modellerinden yana yapma konusunda hiç bir endişeniz olmasın!  Modern kent kadın imajını destekleyen bu küçük detayı siz de gözden kaçırmayın.

Çanta Ebatları Büyüdü

Özellikle omuz çantalarının biraz daha büyük ebatlarda hazırlandığını da  belirtebiliriz. Zira bu durumdan kadınların şikayetçi olmasını beklememek lazım. Çünkü kadınlar ne kadar büyük çanta kullanırlarsa kullansınlar içerisine eşya sığdırmak konusunda her daim zorlanırlar. Dolayısıyla daha büyük çanta daha avantajlı bir kullanım anlamına geliyor.

Eğer siz de yeni sezon çanta modellerini mercek altına almak isterseniz rotanızı hemen Coquet internet sitesine çevirebilirsiniz.  Bu sayede tamamı modaya ve trendlere uygun olan onlarca farklı çanta modelini inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sitede sunulan uygun fiyatlardan faydalanabilir ve sipariş vererek yeni sezon çanta modellerini herkesten önce siz temin edebilirsiniz. Model ve renk seçenekleri azalmadan siteye uğramanızda fayda var.

 

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.