Yenimahalle Aday Adayı Zafer Eroğlu ile Yeni Projeler

Tarih: 29 Ekim 2018 Pts 19:15 | Bu yazı 896 kez okundu.

Ak Parti içerisinde de yerel seçimler hız kesmeden sürmeye başladı. Söz konusu yerel seçimler içerisinde başkan aday adaylığa dair hamleler de gerçekleştirildi. Zafer Eroğlu da partinin belediye başkanlığı adaylığı için yarışacak olan isimlerden bir tanesi olarak adından söz ettiriyor. Bu isim Yenimahalle için oldukça önemli bir belediye başkan aday adayı olabilecek bir statüye sahip olması ile dikkat çekecektir. Aynı zamanda da yeterli türde bir sonucun Yenimahalle için ortaya çıkacağını ve Zafer Eroğlu’nun yeterli türdeki projeleri ile burada yaşayan kesimi memnun edeceği sonuçları da sağlanabilecektir. Zafer Eroğlu’nun bu tipteki çalışmaları şimdiden başlayarak tamamen halk odaklı bir girişimin sonucu olduğu da görülebilecektir.

Zafer Eroğlu Yenimahalle içerisinde etkin bir evrede yer alarak son derecede de ön planda yer alacak konumda var olan bir isimdir. Zafer Eroğlu Ak Parti bünyesinde uzun yıllar boyunca hizmet veren bir yapıda yer alarak son derecede de yeterli bir derecede de gündeme gelecektir. Bu sayede de ne kadar nitelikli bir sonucun ortaya çıkarılması aşamasında da ideal bir gelişmenin Yenimahalle için ortaya çıkması alanında da nitelikli bir belediye başkan aday adayı olarak da cazip gelmektedir. Ak Parti içerisinde seçimden sonraki icraatlarını ve vaatlerini bile hazırlayabilecek türde de bir sonucu da sürekli aktif bir biçimde sağlayacaktır.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.