Yer Balonu Nedir ve Ne İşe Yarar?

Tarih: 19 Nisan 2018 Per 14:58 | Bu yazı 1.293 kez okundu.

Yer balonları, reklamcılar için mükemmel ve gösterişli ürünlerin arasındadır. İşyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmaktadır. Ürünler istenildiği takdirde çok farklı modellerde de üretilebilmektedir. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim ya da dijital baskıyla uygulama yapılabilmektedir. Markalar, kendilerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için çeşitli reklam ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

Bunlardan biri de yer reklam ürünlerinden biri olan yer balonlarıdır. Sönmez inflatables olarak, markanıza değer katacak yer balonlarını istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz malzemeden üretiyor, firmanızın bilinirliliğini artırmaya yardımcı oluyoruz.

Firmanızın tanıtımını yapmak istediğiniz her organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını kullanabilir, insanların ilgisini çekebilir ve müşteri sayınızı artırabilirsiniz. Reklamınızı yapacağınız zamanlarda yalnızca elektrik ve motor bağlantısı sizlere yeterli olacak. Ayrıca bu yer balonlarını sadece gündüz değil gece de kullanabilirsiniz. Yer balonu modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekanla alakalı tüketim hakkında da farklılıklar olmaktadır. Sönmez inflatables, yılların verdiği tecrübe ile reklam sektöründeki ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. Logonuzu giydirdiğimiz yer balonları ile markanızın daha çok kişi tarafından bilinmesini ve akılda kalmasını sağlayabilirsiniz. Etkili reklamcılığın temellerinden biri de kısa sürede dikkat çekmektir. Şişirilebilir yer balonları ile insanların ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz.

Yer Balonları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com adresinden veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.