Yurt Tercih Edilirken Hizmete Göre Seçim Yapılmalı?

Tarih: 05 Mayıs 2018 Cts 11:49 | Bu yazı 1.007 kez okundu.

Çanakkale’de ailelerin çocuklarını güvenle emanet edeceği, gençlerin üniversite eğitimleri boyunca barınma ve yemek ihtiyaçlarını karşılamak dışında sosyal yaşamlarına gerekli desteği veren, profesyonel hizmet anlayışı ile gençlerimize rahat yaşam ortamı sunuyoruz. Ziyaretiniz öncesi detaylı bilgi olmak için “Biga Selçuk Öğrenci Yurdu” linkine tıklayarak açılan internet adresimizi ziyaret edebilir yada 0530 310 43 98 telefon ile anında iletişim kurarak tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Ancak öncesinde Çanakkale Öğrenci Yurdu web site üzerindeki Sık Sorulan Sorular sayfasına bakmanızı önemle tavsiye ederiz.

Servis Hizmeti Var Mı?

Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu  konseptinde hizmet veren yurdun servis hizmeti olup olmadığına bakılmalıdır. Yurtların böyle bir hizmet zorunluluğu yoktur. Ama en azından ihtiyaç durumunda öğrencilerin güvenliği açısından bu konuda ne kadar destek verildiği hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Yurt seçiminde önemli noktalara uzaklığı dikkate alınarak karar verilmelidir. Yani yurdun konumu önemli bir tercih nedenidir.

Ders Çalışma Ortamı ve Ortak Alanlar Nasıl

Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu içinde öğrenciler için sosyal mekanlar bulunmalıdır. Etüt odaları, kantin, dinlenme ve oyun odaları ihtiyaçlara uygun düzenlenmiş olmalıdır.  Özellikle etüt odalarında yeterli sayıda masa olup olmadı kontrol edilmelidir.

Çanakkale Selçuk Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu Farkı

Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu olarak yurt arayışlarınızda mutlaka incelemeniz gereken konuları belirtmek isteriz. İlk olarak Çanakkale Öğrenci Yurdu konseptiyle hem kız öğrencilere hemde Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu anlayışı ile erkek öğrencilere mükemmel bir yurt sistemi sunuyoruz. Bütün yurtlar ‘’Sigortalı Hizmet Listesi’’ adı verilen, çalıştırdığı sigortalı elemanlar ile bilgileri içeren SGK tarafından onaylanan belgeyi görülebilecek yere asmak zorundadır.  Bu listeye göre temizlik ve güvenlik hizmetleri hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.