Zerafetin Tek İsmi Baffle Tavan

Tarih: 21 Mart 2021 Paz 0:57 | Bu yazı 396 kez okundu.

Köşk yapı sistemleri 2003 yılında kurulmuştur. 20 yıldır hizmet sunmanın verdiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde ilgili sektörde kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün genişleyen kapasitesi ve vizyonu sayesinde oldukça büyük ve geniş alanda faaliyet göstermektedir. Köşk yapı sistemleri baffle tavan ve daha birçok çeşit satışları mevcuttur.

 Kalitenin Tek Adresi Köşk Yapı Sistemleri

 Köşk yapı sistemlerinin artan pozitif iş gücü sayesinde yıllık üretim kapasitesi he geçen yılda daha fazla olmaktadır. Alüminyum giydirme cephe sistemi standart bir inşaat işlemleri için çok yaşam mekanlarına değer katmaktadır. Estetik, mimari çözümler, uygulama teknikleri ve hassaslık gerektiren özel bir alan olduğu için köşk yapı sistemleri oldukça titiz davranarak üretim yapmaktadır. Bu alanda kullanılan ana ya da ara elemanların güvenilir olması, fonksiyonel olması ve gelişmiş kalite esasları göz önüne alınmasına dayalı iş anlayışı müşterilerin tercih sebebi olmaktadır. Köşk yapı sistemleri tüm projeleri ayırt etmeden planlama ve sistem tasarımı aşaması ile birlikte, teknik anlamda profesyonel destek vererek güven ve kaliteyi birleştirmektedir

 Baffle Tavan

 Alüminyum baffle tavan asma tavan panelleri tavanda farklı ölçüler alınarak dikey olarak asılan metal panellere baffle tavan denir. Doğrusal dikey tasarım, tavan arasındaki havanın sirkülasyon oluşmasını sağlarken, farklı ebat ve mesafeleri sayesinde tavanda bulunan elektrik ve mekanik tesisatlarını gizleme imkanı sunmaktadır.

 Baffle Tavan Avantajları Nelerdir?

l Eksenler arası ve düşey yönde farklı ölçülerde üretim imkanı sunmaktadır.

l Diğer asma tavan sistemlerinin yapılmasının mümkün olmadığı yerlerde de uygun olarak yapılabilir ve mekanın alanını daraltmaz.

l Farklı renklerde ve ahşap görünümlü panellerle de uygulanabilir imkanı sunmaktadır.

l Sağlam ve hızlı montaj imkanı sunmaktadır.

l Birçok tasarımı mümkün olmaktadır.

l Bulunduğu alana zerafet katan baffle tavanlar müşteriler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Baffle Tavanlar İçin En Doğru Tercih Köşk Yapı Sistemleri

 Köşk yapı sistemleri tarafından yapılan baffle asma tavanlar oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olmaktadır. Kullandığı tüm malzemeler kaliteli olmakla birlikte uygun fiyatları sayesinde her müşterinin evine ulaşmaktadır. Daha birçok çeşit imkanı sunan Köşk Yapı Sistemleri firması başarısını he geçen günde arttırmaktadır.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.