İnstagram’a Merhaba!

Tarih: 19 Aralık 2015 Cts 3:10 | Bu yazı 2.775 kez okundu.

Aslında İnstagram’ı çok seven biri değilim. Popüler olmaya başladığı dönemlerde hesap açmışlığım vardı. Yavaştan çevre edinmeye başlamıştım ki direk olarak kapattım hesabımı. Çünkü o dönemler fazlasıyla insanlar yediklerini ve içtiklerini paylaşır haldeydiler. Artık bu tarz insanlar sanıyorum bazı kesimin tepkisini almış olacak ki bu davranışlarına biraz dur demeyi bilmişler. Zaten bloğuma da bu tip insanlar hakkında yazı yazmışlığım bile vardır. Belki sen seviyor olabilirsin sayın okuyan fakat ben hiç normal gözle bakamıyorum öyle insanlara. İnsanlar içsel düşüncelerimizi bilmek isteyebilir, hayatımızın nasıl olduğunu görmek isteyebilir. Veya yemek tarifi görmek istiyorsa yemek ile alakalı hesaplar takip edebilir. Ama senin ne yediğini bilmek için takip ettiğini hiç sanmıyorum. En azından ben ve çevremdeki insanlar böyle değil. Bu tarz kişileri de zaten kendime benzetmeye çalışıyorum. Ayıp böyle şeyler.

Neyse uzatmayayım. Ben yediğim yemeğin resmini paylaşmam. Yüklediğim fotoğraf temalarım genelde iş ve hayatım üzerine odaklı olacak. Eğer gerçek hayatta tanıdığım veya iş hayatında aynı gemide olduğumuz kişiler var ise hesabımı takip etmeye çağırıyorum. Biliyorum ki SEO, Reklamcılık ve benzeri konularda oldukça sınırlı sayıdayız. İletişimde kalalım isterim.

INSTAGRAM HESABIMA GİR

Saygılar ve sevgiler…

Kategori: Kişisel
facebook Twitter friendfeed
Etiketler:
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 17 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. tarifbulabla

   bence bu instagram bir an önce bilgisayardan girişide aktif etmeli tlf dan zevk alamıyorum tlfdan olsada üye kayıtı açsalar bari


  2. ekrem

   Cehaletimden mi bilmiyorum ama facebooktan başkasını kullanamıyorum ben 🙂


  3. ozan

   katılıyorum bilgisayardan girince üye sayısı artar bence


  4. Yavuz Selim

   İnstagramı sevemedim gitti bana kalırsa pek farklı yada farklı bir fikir değil . ama yinede tabi kullanmak isteyen kullanır ona sözüm yok 🙂


  5. Hediye Tavsiyesi

   Facebook yerine instagramı kullanıyorum ve çok seviyorum. Facebook her zaman çok sıkıcı gelmişti bana.


  6. Flexispy

   İnstagram benimde kullanmadığım fakat benim dışımda herkesin kullandığı bir uygulama olarak adlandırıyorum. Kesinlikle güzel bir sosyal medya ağı ama bana göre değil kullananlara çok faydası olan bir sosyal ağı özellikle flört yaşlarında olanlar için, çevresinde popülerliği yakalamak isteyenler için ve birde en çok ticaret yapıp birşeyler satmak isteyenlerin kullanabileceği bir sosyal medya uygulaması yakında bir adette ben açayım diyorum 🙂


  7. Sinem Saygılı

   İçerik olarak biraz daha fazla ve yoğun olsa daha güzel olacağını düşünüyorum. Kolay gelsinn başarılar dilerim


  8. Fikir Proje

   İçerik bence gayet iyi ve özgün anlatım olmuş. Teşekkürler.


  9. diş implant

   instagram kullanmaya başladım güzel bir sosyal medya mecrası


  10. sinan teker

   Instagram, twitter gibi takibe takip olaylarına izin verdiği sürece Türkler tarafından çöpe dönüşecek 🙂


  11. Yukcell

   İnstagram kullanılmaz mı yahu, süper bir buluş yaratıcısını tebrik etmek lazım.


  12. İnstagram takipçi

   Evet hayatımıza ınstagram ın girmesi ve bir o kadar da popüler olması ayrı bir muamma instagram takipçisi olacağım kesin şu sıralar çok duyduğum instagramı takipçi hilesi ile de uğraşmaya başladım hadi bakalım seo için ersin beyin instagrm hesabını takip edin arkadaşlar


  13. Mert Bilen

   Selamlar,
   Instegram hesabınız gizli böyle olunca takipçi sayısına etkisi olumsuz olur diye biliyorum.


  14. instagramdan satış yapmak

   instagram fotoğraf paylaşım uygulaması olmasından öte yediği, giydiği ve içtiğini paylaşmak olarak algılanıyor maalesef. oysa ki paylaşılan resimlerin bir özgünlüğü olması daha güzel olur, yolda gördüğünüz bir kedinin sevimli hali, erken baharla çiçek açmış bir ağacı, şehre çökmüş geceyi veya yeni güne merhabayı çekip instagramda paylaşmak daha keyifli olabilir. Diğer yandan instagram ilgi alanına yönelik bir ürünü görsel ve açıklaması ile anlatarak e-ticaret yapmak için çok güzel bir platform olageldi. Gerek mevcut satışlarına yeni bir kanal gerekse yeni bir girişim olarak instagramda satış yapmak yolu ile internetten para kazanmak mümkün olabilmekte.


  15. Murat RANDA

   Ersin bey, Kişisel blog sayfanızı titizlikle inceledim. Aslında hobi olarak yaptığınız blog sitenizde çok faydalı olabilecek ve hatta kişisel gelişime katkıda bulunacak bilgiler var. Teşekkür ediyorum, bundan sonra sürekli takipçinizim:)


  16. i̇nstagram takipçi hilesi

   İnstagram kullananların arasına hoş geldiniz sayın ersin hocam 🙂


  17. Bayraklı Klima

   Eskiden ben de instagrama çok takılmazdım fakat ortamın ne kadar kaliteli olduğunu gördükten sonra takılmaya karar verdim ve hiç de pişman değilim. Gerçekten kaliteli ortamlar insana çok daha büyük keyif veriyor. Facebook’taki gibi abeci kaynamıyor ortalık.

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.