Affet Elif reis “Aşklarca” şarkını yeni duyduk

Tarih: 14 Temmuz 2018 Cts 14:06 | Bu yazı 1.732 kez okundu.

Bu şarkının 2017’nin ortasında çıkmasına rağmen yeni dinliyor olmamın utancıyla hepinize merhaba. O günlerde dinleseydim yaza damga vurur herhalde derdim. Ama çok yerde duyduğum bir şarkı değil nedense. Bu tarz hareketli ve güzel şarkıları mutlaka yoldan geçen bir arabadan, önünden geçtiğimiz bir kafeden veya televizyonlarda yayınlanan magazin programlarında arkaplana eklenmiş 5-10 saniyelik kısmında duyardık. Ama bunu neredeyse hiç duymadım. Duyurmadı hiçbir zalim bize, yazıklar olsun. Daha önce “bir bilebilsen” şarkısını ilk çıktığı zamanlarda çok severek dinliyordum. O zamanki saç stiliyle de çok dikkat çekmişti sevgülü Elif hanumcuğum.

Duymayanlara, dinlemeyenlere duyurmak adına bloğumda da bu şarkıyı paylaşmak istedim. Beğenmeyen varsa biraz ötedeki amatör youtuber şarkılarına maruz kalsın.

Kategori: Müzik Kutum
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 2 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!

    1. başarılarının devamını dilerim harika bir şarkı bu seneye damgasını vuracaktır

    2. Başarıların devamını dilerim ersin…herşey gönlünce olsun.

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.