Alexander Sörloth’tan Rahatlatan Açıklama

Tarih: 05 Nisan 2020 Paz 20:55 | Bu yazı 523 kez okundu.

Bu sene gösterdiği başarılı performans ile taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanan ve birçok büyük takımın transfer listesinde giren Alexander Sörloth kendi ülkesinde katıldığı bir programda Trabzonluların içlerini rahatlayacak açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’a Sözüm Var

Trabzonspor’da gösterdiği müthiş performans ve kişiliği ile büyük beğeni toplayan Kuzeyin Kralı lakaplı Norveçli futbolcu Alexander Sörloth ülkesinde katıldığı televizyon programında oldukça samimi açıklamalarda bulunduğu görüldü. Alexander Sörloth açıklamasında; “Real Madrid’i dünyanın büyük takımlarından biri olduğunu ifade ediyor.

Bayern içinde aynı ifadeleri kullanan yıldız oyuncu bu takımlarda oynamak istemiyorum demesi halinde kimsenin ona inanmayacağını belirtiyor. Fakat kendisinin Trabzonspor’a verilmiş bir sözü olduğunu bu sebeple böyle bir transfer girişiminde önce Trabzonspor’un ikna edilmesi gerektiğini söyleyerek Trabzon camiasının adeta içine su serpmiş oldu.

Trabzonspor’un Menfaatleri Önemli

Bu sene attığı 25 golle Avrupa’nın en dikkat çeken forvetlerinden biri olan oyuncu açıklamalarının devamında şuan takımında çok mutlu olduğunu ve önümüzde ki süreçte Trabzonspor’un menfaatlerinin her zaman önde tutacağını belirttiği görüldü. Vivusbet ile Alexander Sörloth transfer gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz.

Trabzonspor Acele Etmiyor

Sezon başında Alexander Sörloth’u 2 seneliğine kiralayan ve kiralama süresi sonrasında 6 milyon avroya satın alma hakkı bulunan Trabzonspor yönetimim bu yüzden acele etmiyor. Ayrıca Alexander Sörloth için bu yaz en az 25 milyon avroluk bir teklifin değerlendirilmeye alınabileceği iddia ediliyor.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.