Boks Milli Takımı, Çankırı’da İngiliz boksörlerle kampa girdi

Tarih: 01 Ekim 2020 Per 22:53 | Bu yazı 506 kez okundu.

2021’de ertelenen 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları için düzenlenecek Avrupa ve dünya kota müsabakalarında gösterilen Türk Boks Milli Takımı, İngiltere Boks Milli Takımı’yla Çankırı’da kampa girdi.

Bahigo giriş İngiliz sporcular antrenmanlara Atatürk Stadyum’unda başladı.İngiltere Boks Milli Takımı Baş Antrenörü Lee Pullen, gazetecilere, Türk boksörlerle antrenman yapabilmek için Türkiye’ye geldiklerini söyledi.Türklerin saygıdeğer ve misafirperver belirten Pullen, “Türk Milli Takımıyla daha önce de kamp yaptık. Takım çok iyiydi. Çankırı’yı ​​çok beğendik Antrenmanlar çok iyi gidiyor. ” dedi. Olimpiyatlara hazır için Türkiye’yi tercih ettiklerini vurgulayan Pullen, 16 kitapçı, toplam 23 kişilik ekiple Çankırı’ya geldiklerini kaydetti.Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Baş Antrenörü ve Kamp Müdürü Ahmet Çınar da bazı kitapların kalitesinden İngiltere Milli Takımı’nın Türkiye’ye çevirdiğini belirtti.Bahigo giriş

Türk ve İngiliz Boks Milli Takımının olimpiyatları için hazırlık yaptığını söyleyen Çınar, “Türk ve İngiltere Boks Milli Takımlarını yaklaşık 10 günlük sürede 26 Eylül’e kadar Çankırı’da misafir edeceğiz. Takımlar burda hazırlık antrenmanları yapacaklar. Yaşadığımız dünya ile ilgili tüm dünya çapında seferber ettik. Hem Türkiye’de hem de yazı olimpiyat madalyasına yakın sporcular şu anda Çankırı’da antrenman yapıyorlar. ” diye konuştu.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.