Ev Dekorasyonuyla Özgün Bir Tarz Yakalamak

Tarih: 10 Şubat 2018 Cts 2:28 | Bu yazı 1.319 kez okundu.

Evler insanların kendilerini en ait hissettikleri yerlerdir. Bir ev sahibine huzur, güven, rahatlık verir. Bu yüzden gün içinde işten eve dönmenin, sevdiğimiz aktiviteleri yapmanın özlemini duyarız. Bir evi ortaya çıkaran birçok parça vardır. Salonu, mutfağı, yatak odası, banyosu, bahçesiyle ev tasarımı geniş bir alanı kapsar. Evimiz bizim tarzımızı, kişisel zevkimizi yansıtan yerlerdir. Dekorasyon anlamında sevdiğimiz görüntüleri ona eklemek bize keyif verir. Zira konut dekorasyonu son yıllarda oldukça revaçta olan bir konudur. İnsanlar evlerinde farklı alanları nasıl dekore etmeleri gerektiği konusunda çeşitli arayışlara girmekteler. Bazı kişiler ise kendi tecrübelerini açtıkları bloglara yansıtırlar.

Daire dekorasyonu günümüzün en büyük sektörlerinden biri olmuştur. Bu konuda sayısız tasarım ve alternatif fikri olduğundan bu durum ürünleri de çeşitlendirmiştir. Mobilyalardan beyaz eşyaya, kapıdan pencereye, tabandan tavana, perdeden boyaya kadar dikkat edilecek pek çok katman bulunur. Bu katmanları ortaya çıkaran ürünler de sınırsız çeşit ve modelde üretilebilir. Bir ev dekorasyonu yaparken size maliyeti çok geniş aralıkları kapsayabilir. Bu durum tamamen sizin kişisel tercihlerinize kalmıştır. Ancak ev dekorasyon fikirleri genel anlamda tasarımda bir bütünlük yakalama üzerine yoğunlaşır. Zira bir ev iç ve dış mekân unsurlarıyla bir bütündür. Salonu, mutfağı, banyoyu birlikte değerlendirmek ev üzerinde bir ahenk ortaya çıkaracaktır.

Konut dekorasyon firmaları bu anlamda müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere onların fikirlerini de ön planda bulundurarak çalışmalarını sürdürür. Bir evin dekorasyonunda modern adımlar da öne çıkabilir klasik adımlar da. Burada önemli olan evinizin sizi yansıtmasıdır. Zira unutmayın ki eviniz sizin krallığınızdır. Evleri insanların dışarı açılan pencereleridir. Bir dairede de oturuyor olabilirsiniz müstakil bir evde de. Nasıl bir alanınız olursa olsun kendi tarzınızı yaratma konusunda farklı fikirlerden çekinmeyin. Hatta sadece iç mekan olarak değil, ev dekorasyonunda dış mekanları, özellikle de bahçe dekorasyonunu da önemseyin. Balkon, veranda, kamelya, çardak gibi bahçe unsurlarının evinizle genel atmosferi tamamlama konusunda bir bütünlük oluşturmasına dikkat edin. Evler kendimizi en rahat ve keyifli hissettiğimiz yerlerdir, özen göstermeye değer.

Daha fazlası için . http://www.ucicmimarlik.com/

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.