Asla evlenmemeniz gereken kız profilleri!

Tarih: 25 Mayıs 2014 Paz 23:32 | Bu yazı 9.793 kez okundu.

Çoook var böyle evlenilmemesi gereken kız sayın okuyan. Bende hayatımdan derlediğim ve gözlemlediğim bu olayı kısa kısa özetler halinde yazacağım. Düşün ki evlenme çağına gelmişsin ve evlenecek kız arıyorsun kendine. Sayısız kız fotoğrafı, adı-sanı, ismi-cismi gösterildi. Fakat karar veremiyorsun. İşte tam bu noktada sana yardımcı olacak altın bilgiler vereceğim sayın okuyan…

1) Evlenmen gereken kızın gece hayatı varsa ona kız değil kaşar deriz biz buralarda sayın okuyan. Gece hayatı olan kızın cinsel açıdan çokta normal bir hayatı yoktur. Vuruş, karış, bakış, çakış her ne diyorsun işte olmuştur o olay. Hele ki gecenin bir vakti partilerde kopan, gece kulüplerinde sabahlayan kızları saymıyorum bile, pardon kız dedim.

2) İnternet bağımlısı olup da facebook, instagram veya twitter üzerinden millete fanatik takım tutarak küfürlü mesaj yazan kızlardan da uzak durmaya çalış azizim. Evde patates yemeği yapmayı bilmeyen kız, hayatında hiç duymadığın küfürleri sosyal medya üzerinden yazıp duruyor millete. Sanırsın erkekle sik yarışına girmiş. Hiç gerek yok böyle asi, ağzı bozuk ve fanatik kişilere.

Örnek: Soma faciası için baş sağlığı iletisi paylaşırken bile kendi futbol takımı üzerinden resim paylaşan beyinsiz kızlar. Hala anlamayan okuyucularım için ise biraz daha açayım bu cümlemi. “GS, BJK, FB, TS veya her ne boksa işte, soma faciasında ölenlere baş sağlığı diler” gibisinden yazı paylaşan embesiller. Ulan acın var anladık. Bari duygularını katarak bir şey yaz değil mi? Senin sikimsonik takımınla bu olayın ne alakası var?

3) Daha önce cinsel deneyim yaşamış bir kız ile de evlenilmez. Evleneceksen ilk deneyimini kız senle yaşayacak adamım. Yolda açılmamış paket kraker görsen alırsın. Ama yarısı yenmiş ve paketi yırtılmış şekilde duran krakeri almazsın, kimse almaz. Dünyada namuslu kız kalmadı deselerde sen bakire kız ara. Numara meşgul dese bile durmadan ara. Haaa bakire olmayıp iyi kızlar var mı? Elbette var ama sikişmeseymiş önceden, tutsaymış kendini banane amk.

Dipnot: Cinsel deneyim yaşamamış birini bul diyorum fakat, zorla ilişki vb. durumları var ise o kız bakireden sayılmalıdır azizim ona göre.

4) Çok aşırı kıskanç hatunlarla evlenilmez. Evet, seven hatun kıskanır. Ama fazlası zarar getirir tüm ilişkilere. Kıskanmak sevmenin belirtisidir fakat çok kıskanmak çok sevmenin belirtisi değildir dostum. Artık olay tamamen soruna dönüşür çok kıskanma durumunda. Her şeyin ayarını tutturmak lazım yukarıda yazdığım gibi…

Örnek:

– “Ersin beraber yolda yürürken kızlar sana niye bakıyor? Bir şey mi yapıyorsun ben görmeden?”

+ Yok yavrum ne alaka, yakışıklıyım ondan.

– Hııııı!!!! 

(ne oluyor amk)

5) Küfür eden kız ile evlenilmez demeyeceğim bile. Bunu sen gayet iyi biliyorsun aslında. Ağzında küfür eden bir kızın çevresi de kötüdür. Hiç evde oturup kendi halinde olan birinin ağzından küfür duydun mu? Duyamazsın. Çünkü çoğu ev kızı çizgisini bilir ve ona göre yaşar. Fakat ağzında küfür olan kız, sokak serserileriyle dolaşan veya 4-5 kötü kız çevresi olan kızdır. Yolundan dönmedikçe böyle kızlardan uzak durmak gerekir. Tanışıp ben onu değiştiririm diyorsan da senin bileceğin iş paşam, kolay gelsin sana.

Aklıma gelenler bunlar. Varsa bunların üzerine başka şeyler eklemek isteyen buyurun dostlar, yorumlarınızı her zaman beklerim…

Kategori: Toplumsal
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 26 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. gökhan

   asla evlenilmemesi gereken kız hakkında oldukça bilgi aldım 🙂 teşekkür ederim editör.


  2. ankara halı yıkama

   Paylaşımınız için gerçekten minnettarım, bu konu tam olarak kızlar ve anlamsız triplerini özetlemiş.


  3. internetten para kazanma

   istediğimiz kadar kafa yoralım nasipte kim varsa o olur bence


  4. Barbi Bebek Oyunları

   bunları okuyunca insanın evlenesi gelmiyor arkadaş 😀


  5. Babalar Günü

   EN itici olanda küfür eden kızdır 🙂 Bence de evlenmemeli


  6. lineerhareket

   allah herkesin hakkında hayırlısını versin.


  7. damlama sulama

   Güzel bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık


  8. Korku Sever

   Yerinde küfür eden kız candır. Neden karşı olalım ki?


  9. konveyor sistemleri

   bizim millete göre kız olması yeterlidir 🙁


  10. Define Nasıl Aranır

   Gördüğüm en samimi makalelerden birisiydi. Sonuna kadar okudum helal olsun. Emeğine sağlık. Bu devirde ellenmemiş kız bulmak çok zor azizim çooookk :))


  11. Babalar Günü Hediyeleri

   ELinde telefonla çok ilgilenen kızdan da uzak duracaksın arkadaş 🙂


  12. beyaz koltuk takımı

   Gerçekten iyi bir yazı olmuş, bende makalede yazılanlara katılıyorum 🙂


  13. kadın

   mevzu kadınlar olunca herşey olabilir


  14. Nazilli Öğrenci Yurdu

   küfür eden kız delikanlı kızdır benim gözümde edepli takılan kızlardan daha dürüsttür


  15. mobilya

   gerçekten iyi bir yazı olmuş ya 🙂 Evlenmekten vazgeçireceksiniz insanları.


  16. kadıköy dövme

   güzel konu fakat evlenilecek kız dediğimiz kısma bile bu saaten sonra tasma takmak gerekiyor. Devir böyle yapacak birşey yok.


  17. DiziMig

   Arlı namuslu olsunda diğerleri bi sekilde aşılır. Namus meselesi hassastır..


  18. Türk Haberci

   Gerçekten harika bir tespit olmuş. Nette paylaşayım dedim de hatun trip atmasın :)))


  19. ciddi evlilik

   güzel makale teşekkürler.


  20. Birisi

   Güzel bir yazı


  21. Wordpress Uzmanı

   Sonuna kadar okudum emeğine sağlık güzel bir yazı olmuş 🙂


  22. cebeci halı yıkama

   Güzel ve yerinde bir makale, günümüzde kişiler tv programlarında eş bulmaya çalışıyorlar. Şahsi kanaatimce tasvip etmediğim bir durum. Bir insanı tanımaya 1 hafta veya 1 ay kesinlikle yetmeyecektir..


  23. halil

   sağlıklı eş bulmak oldukça zor


  24. ışık mobilya

   evlilk tamamen kısmet bence bazen goz kör olabılıyor.. ama klavuz nıtelıgınde ı yazı olmuş..


  25. Serkan

   Namuslu kız yok. En azından gözle görülecek yerlerde yok. Ha bazıları birde 2,5 – 3 sene ilişki yaşıyor ama cinsel ilişki yoktu diye kendini namuslu sanıyor. O üç seneyi nişanlı olarak geçirseydiler birşey demiyecem bari bir evlenme niyeti olduğunu çevreye bildirmiş olurdular.
   Yok bu kızlar yok. Bizim namussuz erkeklere kanıp namuslarını kaybediyorlar.


  26. Suat Dilbel

   Günümüzde erkeklerden değil kadınlardan korkmak gerekli. Evli erkek bekar erkek demeden herkesle görüşüyorlar. Çoook dikkat edin beyler.

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.