Galatasaray’da Transfer Hazırlığı! Milli Futbolcu Umut Meraş İçin Teklif Yapılacak

Tarih: 14 Ocak 2021 Per 0:59 | Bu yazı 402 kez okundu.

Galatasaray devre arasında, Fransa 2.Ligi takımlarından AC Le Havre forması giyen Türk Milli Futbolcu Umut Meraş için teklif yapmaya hazırlanıyor. Başarılı milli futbolcu, Ac Le Havre takımında mutsuz olduğunu açıkladı. Marcelo Sarracchi’nin bonservisini alması imkansız gözüken Galatasaray, Umut Meraş için Fransız ekibinin kapsını çalmayı düşünüyor. kaçak iddaa siteleri

Şimdiden önümüzdeki sezon ve Ligin 2. yarısı için transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray Spor Kulübü’nde ilk transfer hedefi Milli Futbolcu Umut Meraş . iddaa  olarak gözüküyor. Son 6 haftadır maç kazanamayan Ac Le Havre, Umut Meraş’ın 1 gol ve 1 asist ile oynadığı Toulouse maçındada puan alamadı.

Fransa 2. Ligi’nde . iddaa 15. sırada olan AC Le Havre takımı, 1. çıkma şansını her geçen gün azalıyor. Bu durumdan rahatsız olduğunu daha önceden dile getirmiş olan Umut Meraş, Toulouse maççından sonrada ” Bir şeyler yapılmalı. Ben ve bazı arkadaşlarım mutsuz” açıklamasıyla tüm Fransa basınına damgasını vurdu. iddaa

Terim Onu Çok Beğeniyor

Daha önce ” Daha fazla 2. Lig’de futbol oynamak istemiyorum” açıklamaları yapan Umut Meraş’ın Le Havre takımından bir an önce ayrılmak istediği öğrenildi. . iddaa

Sarrachi’nin bonservisinin alınmasının çok zor olduğu öngörülen Galatasaray ekibinde Terim’in Türk Milli Takımı’nın formasını giyen Umut Meraşı çok beğenildiği ve takımda istediği öğrenildi.

Bonservisi 800 Bin Euro

Bolu’da yetişen ve Bursa’ya transfer olan Umut Meraş, yalnızca 800 bin Euro bonservis bedeliyle Le Havre’ye transfer olmuştu. Bu sezon 11 maçta forma giyen Meraş, ilk gol ve asistini Toulose maçında yaptı.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.